Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék hogy leszálljanak...

Mit tehetnék hogy leszálljanak rólam? 18/l

Figyelt kérdés

Kb egy évig voltunk együtt. Ő 17 éves, valahogy mindig más lányok képeit kedvelgette instagramon.

Mondtam neki párszor hogy engem ez zavar, de ő mindig azt mondta azok csak lányok, semmit nem jelentenek neki.


Aztán egyszer szünetet tartottunk 1 hétre, akkor én lefekudtem mással, de amikor kibékültünk nem mondtam el neki.

Ő 2 hónapjára rá rá jött, és azonnal kidobott engem.


Ezt elmondta az összes haverjának, most mindenki engem r!b@nc0z!k le, megállás nélkül röhögnek rajtam, 2 meztelen képet el is küldött a haverjainak. Azt mondta meg fogom bánni hogy megcsaltam, pokollá teszi az életem, az egész iskola engem fog csesztetni és utálni. És tényleg igy van, reggel meg szünetekben is engem piszkál mindenki már 1 hónapja lassan....



2019. febr. 24. 16:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Vállald a következményeket. Ez ilyen egyszerű. Ez a felelősséged,nem az övé.
2019. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Undorító,amit tesz.

(persze tőled sem volt szép,hogy megcsaltad).

Még a rendőrségen is fel jelentenèm.

Nem ez a megoldás!

2019. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Ejj-ejj ez a mai fiatalság...
2019. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez a "büntetés" nincs arányban a "bűnnel", a személyiségi jogokról nem is beszélve. A megcsalást követő szakítással az ügynek le kellett volna zárulni. Amit ez a fiú csinál, alighanem bűncselekmény.
2019. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

szülőknek szólni, ha olyan a kapcsolatod velük

osztályfőnöknek mindenképp, ő tud intézkedni normálisan

a meztelen képekért, pedig fel is jelentheted, vagy legalább fenyegesd meg ezzel, nézz utána kicsit a jogi háttérnek

2019. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem hiszem, hogy sok mást tudnál csinálni azon kívül, hogy megvárod, amíg elfelejtődnek vagy elévülnek a dolgok.

A csávó egy őrült bűnöző, te meg pont olyan rbanc vagy, amilyennek itt is bevallottad magad. Végülis összeilletek.

2019. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha valakinek annyira viszket a ....nája, hogy egy hetet nem bír ki kefélés nélkül, az ne béküljön. Élvezze az életet, keressen mindig más csődört. Aztán ha kiélte magát, lehet komoly kapcsolata is. Megtanultad.
2019. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Menj el a rendőrségre, és tágy feljelentést. Ciki ugyan, de a srác egy féreg. A pötschénél fogva kellene felakaksztani. Semmi nincs abban hogy megcsaltad, nem a férjed volt, és azokat is megcsalják sokan. Az pedig nem ide tartozik kedves hozzászólók hogy ti mit gondoltok a megcsalásról. Mennyi lelkibeteg nyomorék van itt, aki kőkorszaki hülye nézeteket vallotok. Azt hiszem a 18+ oldalakról ki kellene rúgni az idióta kisgyerekeket. Persze akkor alig maradnánk!

F/60

2019. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta az nem bűncselekmény ha snapchat-en továbbít pár képet... Ő csak továbbította, valaki lementette és betette az osztálycsoportba.


Offő kb annyit mondott hogy "tudtad hogy ez lesz ha megtudja, minek csaltad meg"...

2019. febr. 24. 16:57
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Az esetnek több tanulsága is van.

Többet nem engeded meg senkinek, hogy kompromittáló erővel bíró kép-, ill. hanganyagot készíthessen rólad. Az olyan erkölcsileg lealacsonyodott társadalmakban, mint amit ma jelenleg a magyar emberek átlagos életfelfogása jellemez, nem tudsz másképp elébe menni az ilyen kellemetlenségeknek.


A másik dolog, hogy érzelmileg stabil állapotba kellene ráznod magad! Számomra megdöbbentő, hogy a legintimebb emberi kapcsolatban "szünetet" tart két ember. - El kell már tudnod dönteni - felnőtt, érett női minőségedben, - hogy kötődsz-e valakihez, ill. milyen mértékben kötődsz, amennyiben igen! "Szünet!?" - Ez nem egy filmforgatás!


Harmadikként pedig azt említeném meg, hogy a rólad készült képek hozzájárulásod nélküli publikálásáért rendőrségre vinném az ügyet - már csak azért is, mert ha követtél "is el hibát", (ami véleményem szerint nem hiba, mert nem tartoztatok egymáshoz egy hétig és ez idő alatt ha van kedved, minden este más férfival is jogodban állt volna szeretkezni), az akkor sem jogosítvány arra, amit a "kedvesed" tett irányodba.


A negyedik a fenyegetés, - nevezetesen az, hogy a "kedvesed" eltökélte, ott és úgy fog ártani neked, ahol csak tud. Azért abba még a magyar jognak is van valamennyi beleszólása, hogy egy ember terv szerűen tönkre akarja tenni egy másik ember (magán)életét.


Gyűjts bizonyítékokat, aztán mehet a máglyára a fickó!

2019. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!