Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondol majd rólam az...

Mit gondol majd rólam az iskolapszichológus, ha halálfejes ruhába megyek el a találkozóra. Hiheti azt, hogy öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyennel pszichológust nem tudsz megtéveszteni. Azt fogja hinni hogy egy önimádó, magamutogató kis punci vagy, mint olyan sokan ebben a korban.
2019. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Inkább azt hogy egy hétköznapi kamasz kislány vagy, aki keresi az indentitását az életben.
2019. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Pózer vagy

Engem gyerekként sem érdekelt ép milyen ruhában mentem pszichológushoz vagy bárhova és most sem.

A munkatáboros pólóm viszont tetszett neki

2019. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Azt hogy egy átlagos tini vagy.

Sajnos ebben a korban még kevésbé reálisan gondolkodnak a gyerkőcök, és könnyen egy szürreális, menő karakternek képzelik magukat. Míg egy felnőtt egy beöltözött jelmezes fura gyereket lát, addig a gyerek meg egy menő, rejtélyes emósnak hiszi magát.

2019. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Hiheti de nem a ruhád miatt.
2019. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem ért a szakmájához, akkor hiheti. Engem is egyből "megszakértett" az iskolapszichológus, amikor fekete ruhában mentem hozzá. (De annyit is ért a nő, bevallottan a nevtanból hozták a gimibe, mert jobb szakembert nem kaptak.)
2019. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Jot nem az biztos...,

De nincs más?

Így azt gondolja higy direkt vetted föl és igaza van.

2019. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolnám, hogy egy cuki kis kalóz vagy.
2019. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Hiheti azt, hogy egy lázadó kamasz vagy
2019. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem édes mindegy. Gyerekkorom óta goth-rocker stílust követem, nem nőttem ki belőle, pedig 26 vagy, anno 3 srác meghalt, rájuk ömlött a homok mert egy homokbányában barlangot ástak. Velem is nekiállt okoskodni, hogy miért nézek így ki stb, a végére már úgy fogtam vissza röhögést, hogy mit össze nem okoskodott, én meg simán nem akartam neki kiteregetni, hogy mit miként látok, és miért nézek ki úgy.
2019. febr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!