Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem néznek ki...

Csak szerintem néznek ki fiatalabbnak a középiskolások?

Figyelt kérdés

Ötödikben kerültem egy Gimnáziumba ami 5-12 osztályik megy. (8osztályos) lehet csak máshogy emlékszem, mivel 5-6.ban még kisebb voltam, de a tablók alapján is, a legtöbb végzős sokkal idősebbnek nézett ki. Volt szakálluk, meg nagy-testesebbek voltak. A mostani végzősök olyan kicsiknek tűnnek.


Lehet csak én érzem így, mert már 11-es vagyok, de valahogy az idei meg az elmúlt 2-3 év érettségizői olyan kis babaarcúak voltak.


Plusz a bejövő ötödikesekre is igaz amit fentebb írtam. Olyna mintha ovisok lennének, és elnézve az én osztályképemet ötödikből, sokkal idősebbnek nézünk ki, mint a mostani osztályok. Lehet csak én magyarázom be magamnak.


Vélemények?


17/F 11-es vagyok.


És én is magamat kicsit babaarcúnak vallanám magam, mert nincs arcszőröm, plusz testileg eléggé feljletlennek és vékonynak érzem magam. Sok izmot szedtem fel év elejéhez képest, mert elkezdtem magánedzővel kondizni, de még így is kicsit vézna vagyok. Voltam pl németországban egy hétre családlátogatáson, és ott a velem egy idősek, ha nem tudnám hogy valójában hány évesek simán elhittem volna, hogy 20 évesek megvannak (legalább)


2019. márc. 1. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is meg a barátnőim is felfugyeltünk. Hozzánk képest a 6-7 éve elballagottak (akiket még ismertünk, is erünk) 20-30 évesnek tűnnek. Pedig ők se viselkedtek felnőttként, és mi is kb annyira sminkelünk, mint ők akkor. Érthetetlen.
2019. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én lányoknál annyira nem figyeltem ezt meg, legalább is nálunk a suliban a legtöbb lány 15-16 évesen már kinéz 18-19. Gondolom főleg smink meg öltözködés eredménye. Meg a legtöbb lánynak ilyenkorra már kifejlődött a melle, meg a többi nőies tulajdonsága.

Viszon fiúknál szerintem nehezebb. Szerintem legalább is a fiúkat az teszi férfiasabbá, ha van szakálluk, meg egyszerűen masszívabb (mi aputestnek hívjuk😂) a testük. Azt elég nehés “hamisítani”. (Mint a sminkkel) meg feltűnőbb még a kisfiús arc is, nem csak arcszőr, de fejforma, arc tulajdonságok stb. Vannak páran a suliban akik próbálnak felnőttesebben öltözködni, pl inget, elegens nadrágot, elegáns cipőt stb hordanak egy szép karórával, vagy egy síma egyszínű kötött pulóver stb stb, de látszóval az sem segít annyira.

2019. márc. 1. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

A mai "férfiak" már megmaradnak "fiúknak".

Mondhatnám úgy is, hogy puhányak, köszönhetően a liberalista elnőiesedésnek. A szerepek összemosódnak, a nemi szerepek is.


Ez fizikai szinten is tükröződik...

2019. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lazábbak vagytok szerintem, mint mi, régiek.
2019. márc. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én most kerültem 9.-be és igen. Még a régi általános iskolámban, rég elballagott 8.osok is idősebbnek néztek ki mint a mostani gimis végzősök.

Osztályomban most van 10 fiú abból nekem meg 1 gyereknek van olyan alkata, hogy arra azt lehet mondani hogy fiú xd

Nekem van kis arc szőrzetem és a lányok mindig csodálkoznak osztályomban, hogy nekem miért van.

Szóval igen. Ez a generáció, gondolom satnyább kicsit mint a 10 évvel ezelőttiek.

2019. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!