Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozó, mennyire...

Osztálytalálkozó, mennyire változtak a lányok nálatok?

Figyelt kérdés

Szóval aki pl az osztály legjobb csaja volt, vagy akinek a legnagyobb szája volt, legsportosabb stb ők most is azok? Vagy már teljessen megváltoztak ezek a dolgok?

Ha változtak akkor hogyan?

Aki mondjuk mára jobb csaj lett ő milyen volt régen?

Akár privi is jőhet.



2019. márc. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, írok magamról így, mert nálam jelentős a változás (most vagyok 29).


Én például a "nyomi" voltam; állandóan a tanulás körül járt az eszem, a szabályokat már betegesen követtem és nem volt velem értelmes a társalgás mert állandóan a suliról csevegtem. Emellett voltak kirohanásaim, amikor hirtelen ökörségeket kezdtem mondani minden átmenet nélkül és senki nem értette, hogy miről beszélek.


Emellett nagyon sértődékeny voltam és a bolhából is képes voltam elefántot csinálni; ha nem volt probémám, találtam akkor is valamit, amin kesereghetek.


Ebből teljesen átalakultam; lazábban veszem a dolgokat, lehet velem normálisan csevegni bármiről és nincsenek kilengéseim - nem tör fel bennem már olyan mennyiségű energia amivel nem tudok mit kezdeni.


Emellett nem vagyok már borongós. Ha gond van, jobban szeretem megoldani, mint keseregni rajta és a bánatomba mást is belecibálni... illetve, ha megoldhatatlan történik (pl halál) szeretem egyedül megélni a bánatot, nem szomjazok mások figyelmére.


Én így változtam érettségi után. :)

2019. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az osztály jó csaja egy teljesen átlagos, inkább csúnyácska de igényes nő lett és ugyanúgy egy szarkavaró. A másik jó csaj egy kigyúrt testépítő lett. A sportos lány még mindig az. Az osztály idétlen bohóca egy olyan bombanő lett, hogy lehasaltunk amikor megláttuk és még mindig vicces. Az igénytelen lány még most is az de mostmár nem büdös hanem szimplán csak telepi stílusa van. A szürke egérke aki a legkislányosabb volt mindig egészen nőies lett, szebb nem de az akkori jócsajnál most sokkal jobban néz ki. A rocker egy neonpink műkörmös picha lett aki leopárdmintásban jött. Az utánfutó még mindig ugyanannak a lánynak a barátnője de kilépett az árnyékából. Az átlagos, semmilyen lány (aki amúgy nagyon szép is lehetett volna) pedig még mindig semmilyen.
2019. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk pont most volt 1 hete. 24 ébedek vagyunk nagyrészt.)

Hát,nálunk voltak meglepetések:D

A legszebb lány kigyúrt fitneszmodell, iszonyú lóarca lett.

Az átlagos lámyból egy r*anc lett. A legcsendesebb lány politikai pályára lépett ,nagyon diplomatikus és most már nem szégyell beszélni kicsot sem :D

Valamint volt ey lány akivel általánosban is együtt jártunk majd a gimiben is, szörnyen öltözött, kis szürke egér volt, a nagyija vette neki a ruhákat mindig,sokat csúfolták az öltözete miatt. Most figyelj: divattervező lett ,Párizsban tanult,ott is él. Szerintem most már minden nő kb úgy akar öltözni ahogy ő,meglátom és leesik az állad, olyan jó csaj lett és olyan jól öltözik. Na ő vplt a legnagyobb meglepetés.:D

Az osztály r*anca és alázgatója pedig 2 gyerekes egyedülálló anya,aki kb 50 évesnek néz ki,az agyi szinte pedig egyenlő a gyerekeivel. :D

2019. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég volt a 40 éves érettségi találkozónk. Az osztályban két kiemelkedő szépség volt, és a maga módján mindkettő tartotta a formáját. Most is magasan verték a többit.
2019. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!