Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Debreceniek! melyik jobb...

Debreceniek! melyik jobb középiskola? Debrecenben a Medgyessy vagy a Szent József gimnázium?

Figyelt kérdés

mindkettőbe az általános tagozat érdekelne.

általánosságban a diák élet, társaság stb

(iskolaváltás)



#középiskola #Debrecen #akárkiakidebreceni #vagyjártasbenne
2019. márc. 4. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hanyadikos vagy? En is most akarok iskolat valtani.:D

Amugy a medgyessy erosebb, viszont ezt csak a nyelvi osztalyra ertem. Sima tagozatra nem igazan erdemes menni. Honnan mesz at? Lehet jobb iskolaba is kerulhetnel.

Nekem a medgyessy sokkal szimpatikusabb, mivel muvesziskola, sok a program, jo a tarsasag. De csak a medgyessyrol tudok irni ebbol a szempontbol.

Nekem meg ami szoba jott az a Csokonai illetve a Svetits. Viszonta Medgyessy eddig a legszimpatikusabb szamomra, csak lehetne kicsit erosebb.

2019. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Medgyessys voltam, általános tantervű osztályban. Mindenkit felvettek egyetemre, aki jelentkezett. Én pl jogon vagyok végzős. Sok mérnök, vegyész lett az osztályból, de lett rendōr, tanár is.

A hangulat mindig jó volt, pedig nekünk nem is volt különösebben jó osztályközösségünk. Bár születtek életre szóló barátságok.

A tanári kar fiatalos, laza, de ettől nem tartom gyengének az iskolát.

A nyelvtagozatosok elég elszigeteltek voltak a mi időnkben, nem nagyon vegyületek a többiekkel.

Szerintem jó hely, nincs "versenyistálló" hangulat, de van tere a tehetségnek.


Az emelt szintű érettségimet pont a Szent József épületében írtam :) de mást nem tudok arról a suliról.

2019. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sziasztok! nagyon köszönöm a válaszotokat, 9es vagyok és iskolai szekálás miatt szeretnék iskolát váltani. Viszont nem vagyok egy nagy ész, de emelt történelmi tagozaton vagyok.
2019. márc. 6. 19:29
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szintén Medgyessys vagyok, ez lesz a negyedik evem itt es az hogy gyenge lenne nagyon tanar fuggo mert szinte minden tantargybol megvan a ket veglet amikor vagy nyomatjak ezerrel vagy lazan kezelik az egeszet. A kozosseg nagyon jo,konnyen lehet baratkozni es beilleszkedni is eleg konnyu ha egy picit nyitott vagy. En csak ajanlani tudom. Ha va kerdesed nyugodtan irj:)) a masik sulirol nem tudok nyilatkozni🤷🏼‍♀️🙅🏼‍♀️

2019. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!