Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan látjátok ezt az...

Ti hogyan látjátok ezt az egészet? Valóban azért nem hívnak el mert utalnak

Figyelt kérdés
Az osztalytarsamnak szombaton lesz,és szervez születésnapi bulit.10-bol hat fiut neghívott eddig,engem még nem.Attól félek,hogy engem azért nem kérdezett meg,mert utál és nem szeretné,ha ott lennék a buliján.Ráadásul az osztálytársam,aki szervezi a bulit,ő a másodunokatesóm.Meg úgy vettem észre,hogy a meghívott osztálytársaim nem kérdeztèk meg tőle,hogy megyek a születésnapjára.Szerintem megbeszélte velük,hogy nekem ne említsék az egészet.Ti hogy látjátok,valóban utál és azért nem akar elhívni?

2019. márc. 5. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2019. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lyan érzésem, hogy ezt idegenek ennyiből nem fogják tudni megválaszolni, csak azok, akik az adott csoportnak a tagjai...
2019. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az osztalytarsamnak szombaton lesz,és szervez születésnapi bulit." Boldog születésnapot neki!!!!


"10-bol hat fiut neghívott eddig,engem még nem." Nem lehet, hogy van egy limit? Amikor alsótagozatos voltam még az ókorban, én sem hívhattam meg a buliba az egész osztályt, csak x szűzalékát és volt, akit ki kellett hagynom.


"Attól félek,hogy engem azért nem kérdezett meg,mert utál és nem szeretné,ha ott lennék a buliján." A hétköznapokban ellenséges veled, Sokszor keresztbe tesz? Esetleg távolságtartó? Milyen a testbeszéde, a mimikája, ha hozzászólsz? Tömör válaszokban felel? Igyekszik lerázni Téged? Esetleg ellenségesen felel és mindig talál alkalmat, hogy beléd kössön? Ha ezeket megválaszolod igazából látod, hogy szimpatikus vagy e neki, semleges vagy utál és a választ is le tudod szűrni a kérdésedre.


"Ráadásul az osztálytársam,aki szervezi a bulit,ő a másodunokatesóm." Szerintem az, hogy valaki rokon nem jár azzal karöltve, hogy minden rendezvényre meg kell hívni kötelező jelleggel.


"Meg úgy vettem észre,hogy a meghívott osztálytársaim nem kérdeztèk meg tőle,hogy megyek a születésnapjára." Ha megkérdezték volna az gond lenne, elvégre abból az is következhetne, hogy "Ugye nem hívtad őt meg?"; nos ha elmegyek egy buliba, általában akkor kérdezem meg, hogy valki ott lesz, ha nagyon-nagyon akarom vagy ha én nem vagyok hajlandó részt venni a bulin, ha ő is ott van. Ha valaki semleges számomra, nem fogom kérdezgetni a szervezőt, hogy az illető ott lesz e. Max, hogy kik mennek. :)


"Szerintem megbeszélte velük,hogy nekem ne említsék az egészet." Nem hinném. Van egy buli, amiről MINDENKi tud és Te is tudod, hogy nem vagy meghívva, akkor minek kérje meg, hogy ne említsék meg, hogy nem vagy meghívva?


"Ti hogy látjátok,valóban utál és azért nem akar elhívni?" A fentiek alapján el tudod dönteni. A fő, hogy lásd, a szervező utál Téged általánosságban? Mert, ha igen, akkor valószínű azért nem hívott meg, ha semleges vagy neki, akkor valószínű azért, mert volt egy látszám, amit nem akart átlépni.

2019. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!