Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (ő fiú, én lány) aki egyfolytában szekál, de nem értem miért. Már tavaly kb január óta hallgatom a hülyeségeit, és 16 éves létünkre egyfolytában beszól. Én is van akit utálok, mégis megoldom úgy, hogy nem szólok be neki. Bármit csinálok, kiröhög, folyton csak kifiguráz, vagy direkt olyat csinál amit tudja h utálok (pl utálom ha néznek, mindig nagyon ideges leszek, mégis csinálja). Nem értem miért kapom ezt, amikor semmit nem vétettem ellene, de tényleg nem. Alapbol eléggé magamnak való vagyok és csendes, ha valaki nem szimpatikus azt messziről kerülöm, na ezzel a sráccal is így vagyok, soha nem oltogattam, mégis megtalált... Szerintetek mégis mit csináljak, már minden nap gyomorideggel megyek suliba, és igazából nem azért mert félek tőle, hanem mert idegesít.

2019. márc. 8. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért csinálja, mert még nem aláztad szarrá.

És azért nem aláztad szarrá, mert mentálisan gyengébb vagy, konfliktuskerülő, és kevés az élettapasztalatod.

A megoldást nem tudom. Se megváltoztatni, se élettapasztalatot adni nem tudok.

2019. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Bámuld. Ki fog akadni 1 hét után
2019. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván valamit a tudtodra akar adni, lehet, hogy tetszel neki csak gyerkesen próbálja elő adni magát, bármi lehet a háttérben.
2019. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit szedd össze magad és kerekedj felül rajta! Szólj be neki,bámuld vissza,mutass be neki. Ne miatta legyen már gyomorgörcsöd!

Látod, ő nem adja meg az esélyt,hogy messziről elkerüld de ha talál rajtad fogást,nem fogja abbahagyni,mert élvezi

2019. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
dugni szeretne téged
2019. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

#5:

Magadból indultál ki?

2019. márc. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!