Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ok nélkül miért k*rváznak le?

Ok nélkül miért k*rváznak le?

Figyelt kérdés

Biztos lesz olyan válasz, hogy ok nélkül nem k*rváznak le de engem tényleg ők nélkül. Vagyok az osztályban és van, hogy úgy szólnak oda, hogy szőke k**va (mert, hogy szőke vagyok) és rendszeresen megkapom meg, hogy leszbikus meg a társait. Egyáltalán nem öltözködöm ku**asan, sport cipő (adidas) farmer, és egy pulóver. Van, hogy nyáron is pulóverben ülök az osztályban. A viselkedesemet se mondanám ku**asnak de, ezt én annyira nem bírom megállapítani mint az öltözködésem. Nagyon visszahúzódó vagyok és önbizalom hiányos. Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért ku**azznak le? Divatból vagy miért?!😭

Kérlek titeket segítsetek!



2019. márc. 11. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele. Az ilyeneknek nem érdemes figyelmet szentelni.
2019. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
+ többnek is szokták mondani de az egyik fiú és színes hajgumit hord meg színes köves fülbevalót és még ő minőséget.
2019. márc. 11. 16:25
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Áldozat vagy, én is az voltam. Ne reagálj semmire, akkor abbahagyják. Nekik ez valamiért jó, nem értem miért. De ha nincs reakció megunják majd.
2019. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna, hogy ilyen hamar kapok választ. Köszönöm.

1, nem olyan egyszerű azt nem figyelembe venni, hogy egy osztály előtt megaláznak.

2019. márc. 11. 16:31
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz, de muszáj. Különben sose lesz vége tapasztalatból mondom.
2019. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a 44%-os marhának nehogy küldj magadról bármit, csak szét akarja dobálni a neten, mert egy perverz.
2019. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem arról van szó, hogy tudják, ezzel fájdalmat okozhatnak.


Volt itt egy kérdező, akkor még nem voltam regisztrálva egyáltalán az oldalra, csak olvasgattam - ő a nevére panaszkodott, hogy mindenki csófolja és mesélte valaki, hogy ismer egy fiút, akinek lányos neve van, meg is kapta a magét, de mivel nem húzta fel magát rajta, elengedte a beszólásokat, nem sértődött meg, ezért nem cikizték tovább.


Képet nehogy eszedbe jusson magadról küldeni a SEWNKINEk a neten.

2019. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

Szerintem se küldj képet magadról, de esetleg tudsz küldeni egy "majdnem így" jellegűt, már ha a véleményünkre vagy kiváncsi a kinézettel kapcsolatban.


A "szőke k***a" megjegyzésnek 2 oka lehet:

1. Bejössz neki, de nem mer lépni, mert esélytelennek gondolja magát. Így próbál téged értékteleníteni tudat alatt, hogy igazolhassa magának, miért nem érdemes téged megkapnia, tennie azért, hogy megkapjon. Ez dedó.

2. Valamilyen frusztrációja van. Verik otthon. Nincs pénzük Adidas cipőre, stb, és ezt az érzést egy "hatalmam van felette, mert ha akarom felheccelhetem" érzéssel tompítja. Ez a valószínűbb.


A beszólogatás annál gyakoribb, annál durvább, minél inkább reagálsz rá. Ha nem reagálsz rá, akkor - ha meg nem is szűnik - minimalizálódik, mert nem kapja meg a jutalmát, a dühödet, megalázottságérzésedet.

A másik lehetőség, hogy olyan módon vágsz vissza, ami neki nagyon fáj, és nem tud vele mit kezdeni.

2019. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak!

Utolsó, nekik is van pénzük adidas cipőre meg nem a kinaiból öltözködnek és biztos, hogy nem tetszem nekik. Csúnyának tartanak.😫


Ne aggódjatok senkinek nem fogok képe küldeni! 🙂

2019. márc. 11. 17:10
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Általánosba volt egy napon szép lány osztálytársunk, neki volt egy palija, aki középsuliba végzős volt!(mi 8.-ok voltunk akk) És a másik 8.-os osztály valamiért elkezdte őt le k#rvázni, ez addig fajult, amíg a menzás zacskos tejet el nem kezdték ráburogatni a csajra!Ezután az osztály összeverekedett a másik osztállyal!Jó buli volt😂 addig amíg el nem törték az orrom!😐 Igazgatóit kaptunk aztán abban az évben nem szóltak be többet!Szóval keress barátokat vagy akiktől tudsz segítséget kérni!
2019. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!