Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gimnáziumi tanárom instagram...

A gimnáziumi tanárom instagramon írogat nekem. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Néha rám szokott írni olyan dolgokkal kapcsolatban aminek semmi köze nincs az iskolával. Múltkor rám írt suli után valami teljesen random dologgal kapcsolatban, ilyen mémes stílusban. Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, nem szeretném, hogy ez befolyásolja a tanulásomat vagy a jegyeimet az óráin. Nem akarom azt, hogy kínos helyzetbe kerüljek. Szerintetek mit kéne reagálnom, csinálnom ez ügyben?

2019. márc. 11. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Kezeld úgy mintha nem a tanárod lenne.

Amíg emiatt nem osztályoz máshogy és nem hajt rád, addig beszélgethettek amiről akartok kötetlenül.

Ha nem akarsz vele beszélni vele, akkor meg a 1-2 szavas válaszokkal válaszolsz neki, akkor szerintem hamar leesik neki, hogy nem vagy vevő a társalgásra.

2019. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ejj a kis pedofil
2019. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Már megint a tanár-diák perverz. Minap is volt egy ilyen kérdés. Vajon véletlen?
2019. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédom tanár. Rendszeresen beszél mémekben a diákjaival. Ők élvezik és megtalálták a hangot a tanárral.


Ez a helyzet nagyon függ attól, hogy mi a kommunikáció tárgya. Ha úgy gondolod, hogy egyedül nem tudod ezt megoldani, vagy nem tudod a tanárral megbeszélni, akkor kérj olyantól segítséget, aki nem az interneten trollkodik, hanem ismer téged és tud beszélni a tanárral.


Semmi pedofil nincs ebben a történetben, mivel semmi konkrét nincs benne.

2019. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj neki folyton olyanokat, hogy:

- értem.

- igen.

- nem.

- :)

- rendben.

És ezeken kívül semmi mást. Egy idő után érteni fogja, hogy nem kívánsz vele beszélgetni.

2019. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Diákjaimmal Messengeren, Instagramon is szoktam beszélni, vannak csoportok is, ahová meghívtak. Semmi félelmetes nincs benne, ha nem akar ismerkedni vagy lekötelezni... érdemes a hátteret is ismerni, nyilván pl. egy sokgyermekes, családos ember kevésbé lehet problémás, mint egy magányos, amúgy rejtőzködő fickó.
2019. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia 😊 én jóba vagyok a töri tanárral, egy töri versenyen voltunk együtt és akkor nagyon jót beszélgettünk, de semmilyen magán dolgot nem hozott elő, pedig vonattal kellett nagyon messzire menni és sok téma akadt. 36 éves, felesége és egy kislánya van. Aztán amikor második lettem, nagyon nagyon örült és adott két puszit,amit akkor nem éreztem túlzásnak egyáltalán, én is teljesen fel voltam dobva és rengeteget dolgoztunk a sikerért, ez egy komplikált országos verseny volt. Szóval anya azt mondta hogy ma már a tanárok is egészen máshogy állnak hozzá a diákokhoz, az ő korában mindenki kusban ült a padban és bizony néha egy saller is befigyelt. Sokan nyitottabbak, ez persze nem mindenkinek tetszik és valóban, ha valaki tolakodónak tűnik, akkor röviden, tárgyilagosan kell válaszolni, csak észreveszi magát. Olyat a mi sulinkban nem hallottam hogy pl. konkrétan szexet ajánlott volna vagy kamu fbn csábította volna, szóval ilyen durvát. Mondjuk egy elég elit gimibe járok Debrecenben, más gimikrol azért hallok néha ezt azt...
2019. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Bocsánat, előző voltam, 17/L, lemaradt. 😊
2019. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!