Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek is volt olyan tanárotok...

Nektek is volt olyan tanárotok aki egész órán kiabált?

Figyelt kérdés
Emlékszem általános iskolában több olyan tanár volt aki egész órán kiabált még akkor is ha mindenki jól viselkedett. Érdekelnének ilyen kis történetek.
2019. márc. 11. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olyan tanárom van, aki előszeretettel alázza meg a diákokat az osztály előtt.

Engem különösen gyakran, mert nem vagyok jó a tárgyából, de még azoknak is eleszi át önbizalmát, akiknek amúgy jól megy.

Én sajnos elég érzékeny vagyok, és van hogy utána szünetben még sírok is miatta.

2019. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyakonbaxszniazilyeneket
2019. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban már nem igazán volt jellemző, de általánosban nekünk is volt pár idegbeteg tanárunk..

Pl. volt egy tanár, akinél sose lehettünk elég jók, ha akár csak páran is csendben beszélgettek, mikor bejött a terembe, már ordibálni kezdett, hogy mit pofáznak. Meg volt, hogy síri csöndben vártuk a helyünkön ülve, erre bejött és egyszer csak torka szakadtából elkezdett üvölteni, hogy a qrva ablak miért van még nyitva?..

Meg igaz, ez nem órán történt, de volt egy férfi tanár a sulinkban, aki csak 1 évet tanított minket és amúgy csak a folyosókon találkoztunk vele, mert mindig őt állították be ügyeletesnek. Ő szintén ilyen kis hülyeségek miatt rendezett jeleneteket, egyszer engem (egy lányt) 7.-ben vagy 8.-ban megfenyegetett, hogy megver, amiért szünetben be mertem állni a büfésorba, mert nem vittem magammal kaját és venni akartam egy szendvicset :D Meg egy osztálytársamat szintén veréssel fenyegetett egyszer, mert jelentkeztünk egy délutáni szakkörre, de nem engedték, hogy bemenjünk az amúgy nyitva lévő terembe, amíg a tanár vissza nem jön az ebédszünetéről...És a folyosón csak egy kicsi pad volt, ahová kb. 4-en le tudtak ülni és a többiekkel a földön ültünk törökülésben és ez a tanár meglátott minket és elkezdett ordibálni, hogy álljunk fel, mi felálltunk, az egyik osztálytársam meg vissza is ült, ahogy a szóban forgó tanár elment, de visszafordult valamiért a lépcsőfordulóban és meglátta, hogy az a gyerek megint a földön ül...És ezért. (Ezt a tanárt amúgy nem sokkal azután, hogy elballagtunk, elvileg ki is rúgták és most egy másik általános iskolában terrorizálja a gyerekeket :D)

Vicces amúgy, hogy általánosban minden tanár ott riogatott minket, hogy jajj a gimi milyen rossz lesz, ott még szigorúbbak lesznek a tanárok, meg ilyesmi, pedig utoljára általánosban találkoztam ilyen elmebetegekkel..És még csak nem is volt olyan rég, 2013-ban ballagtam el 8.-ból.

2019. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, aki néha ránk ordított általánosban. El nem tudom képzelni, hogy a tanár bejön 08:00-kor és üvölt 45 percen át :D


Attól függetlenül, hogy létezik és, ha ezt úgy folytatja, hogy a diákok nem szolgáltak rá, akkor valami lelki problémája lehet, valami miatt stresszel, le van terhelve, stb.


Nem vagyok tanár. Volt időszakom, amikor a munka megterhelő volt és mellette sok feladatom akadt és emlékszem, nagyon apróságoktól kezdtem el ordibálni, olyanokkal, akik nem szolgáltak rá.


Serintem itt is ez lehetett a háttérben.


Nálunk a tanárok akkor kiabáltak, ha az osztály is úgy viselkedett, de akkor se 45 percen át, hanem megemelték a hangjukat pár másodpercre.


Volt egy fiatal, kisnövésű, vékony nő, angyali mosollyal, jókedvű... aki kis ártatlan őzikének tűnt, de néha úgy tudott ordítani, hogy majdnem összevizeltük magunkat :D


Szóval a kiabálás terén nekem ez volt a tapasztalatom.

2019. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se normális dolog egész órán kiabálni de sajnos van ilyen. Utólag röhög rajta az ember de sokan sírtak a szünetbe az ilyen tanárok miatt. Az igaz hogy sokszor rászolgáltak de sok tanár ha kel ha nem kiabál. De középiskolába nagyon rendes tanárok voltak.
2019. márc. 12. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy tanárom aki megalázott engem 2.-ban, mert összekevertem a nyomtatott nagy "I" betűt az "l" betűvel és nem tudtam kiolvasni a szót emiatt.

Megszidott az osztály előtt, hogy dehát eztmár tudnom kellene.

2019. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy tanár, idegennyelvet tanít. Mindenkinek ez az első éve, hogy tanulni kezdte a nyelvet, tehát nagyon laikusok vagyunk hozzá. Alapvetően is van egy "kis" kattja, a szüleivel él 30 akaráhány éves létére, Facebook-on a tisztaságról, szüzességről oszt meg idézeteket. Nem mondom, a jobbik pillanataiban tud normális is lenni, dolgozírásnál az időpontegyeztetés témában elég rugalmas, de a legapróbb dolgokon képes kiakadni és olyankor elborul az agya. Mi a kedveltebb osztályai közé tartozunk, de pl. egy egész tanórát végigordibált azért, mert valaki egy nehéz szót nem tudott normálisan kiejteni. Illetve, azt szokta csinálni, hogyha nem maradunk csendbe, úgy "fegyelmez" meg minket, hogy akkorát az asztalára üt, hogy az asztalon lévő kréta a földre esvén ripityára törik vagy a tablán a filcet akkora erővel vágja neki annak, hogy a filc hegye szó szerint összenyomódik. És még egy eset, ezt nem velünk csinálta, csak mi is hallottuk a történetet, hogy egy osztállyal annyira kiabált, hogy a szemközti teremben lévő másik tanár kiküldte őt az óráról, mert olyan elviselhetetlenül viselkedett az osztállyal.
2019. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!