Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondják rám, hogy...

Miért mondják rám, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy ezt állítják holott hetero vagyok. Egy barátnőm van és vele szoktam mindig lenni és akkor szokták mondani, hogy leszbikusok vagyunk meghogy nyaljuk egymást. Szerintetek miért mondják?

2019. márc. 13. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez mindenhol így van, ahol klikkek alakulnak. Nálunk is volt az osztályban 3 fiú, akik folyton együtt voltak, így aztán folyton 3 b*zinak hívtuk őket. A ti pechetek az, hogy csak ketten vagytok. :)
2019. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Mert a fiúknak ebben a korban még csak annyira működik az agykapacitásuk, tudod, ha meglátnak egymás mellett 2 lányt, akkor abból nekik csak ez jön le, hogy ők leszbik.

Mondd azt nekik, hogy "Akkor ti meg bu_zik vagytok!" ;-]

2019. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
A barátság is egyfajta érzelmi dolog. Lehet ez érződik rajtatok :)
2019. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3, nem vagyunk olyan barátok akik ölelgetik egymást meg semmi
2019. márc. 13. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

#4 nem erre gondoltam. de ez egy érzület. nem bárkivel tud az ember így közel lenni barátként. ez is valami mély egymásra hangoltság. kívülről is látni, ahogy két barát ilyen mély kötődésben van. hozzá se kell, hogy érjenek egymáshoz.


régi irodalomban, amikor még nem volt téma ez a meleg/leszbi dolog lehet olvasni, hogy barátok pl kedvesemnek hívják egymást. akkor még ez semmit nem jelentett csak a közelséget.

2019. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

gimiben lett egy legjobb barátnőm. Nem ölelkeztünk meg hasonlók. Sokat lógtunk együtt. Mi is megkaotunk a leszbikus titulust; a poén, hogy, amikor szóltam, nem vagyok az, homofóbnak neveztek.


Azért mondják, mert annyit látnak, egymás igaz barátai vagytok; zsák és a foltja - de nem nagyon értik, hogy a leszbikus mit jelent és miért nem kéne poénból se ilyen baráti viszonyokra ráolvasni.

2019. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító dolog ezt csak úgy ráolvasni emberekre. Nem csoda, hogy zavar téged.
2019. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk alap, hogy az osztály/baráti kör idiótább része mindenkire ilyeneket mond. Rám meg senki nem mondta még, pedig én tényleg leszbikus vagyok, szóval logikátlan.
2019. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!