Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak engem húzott fel mindig...

Csak engem húzott fel mindig ez ebédnél?

Figyelt kérdés
Szóval,nagyon éhes vagy ennél valami kiadós főtt kaját (ahova én jártam még jó volt a második).Aztán kiszúrják a szemed egy tál levessel meg valami száraz sz'r süteménnyel.Végül úgy tudsz jól lakni hogy több kenyeret eszel.Nem az hogy kapsz rántott húst rízsel hogy kibírd délután négyig és ne éhez hanem oda b'sznak eléd egy száraz kakaós csigát.
2019. márc. 14. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "sütis" ebédek voltak a legfinomabbak :) Pl. lekváros bukta. Imádtam.
2019. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sose szerettem az édességet.
2019. márc. 14. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Én alapból nem eszem levest, éppen azért mert az nem rendes étel. Nem tudok miatta jóllakni, és 1 óra múlva újra éhes vagyok.

Mindig a másodikkal kezdtem, és utána jöhet a süti.

2019. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a süti volt a második..
2019. márc. 14. 11:45
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk jó kaja volt gimiben, ha sütit adtak is, óriási adagot. Pl. az aranygaluska felét rendszeresen hazavittem mert nem bírtam megenni.
2019. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Annyi pénzért, amiből a menzás cég csinálja az ebédet, amit a diákok/szülők befizetnek, ezt lehet kihozni. Nem kötelező ott enni, ha nem tetszik. Én se szerettem a menzakaját, amíg iskolába jártam, de nem volt más lehetőségem főtt ételt enni.
2019. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Legalább nálatok ehető volt a kaja, a mi iskolánkban senki nem tudott ebédet enni mert ehetetlen szar volt mindig, így a reggelitől a hazaindulásig 3 óráig nem ettünk semmit, voltak akik elájultak nap közben mert a reggelit sem tudták megenni.
2019. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gimiben direkt nem jártam menzára, mert általános felsőtagozatában külföldön nagyon a gyerekek aurájába másztak a menzán a felügyelő tanárok és ezt utáltam (pl mérték az időt, meddig vagy ott és, ha 30 percnél kevesebbet, nem engedtek el - ga ott hagytál 1-2 falatot, megetették Veled, stb).


Alsóban nem zavart, amit leírsz, de rossz evő voltam alapból is és én akármit kaptam, soknak éreztem.

2019. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam annak idején, hogy megrendeltem egy étteremből a napi menüt 990 Ft-ért, majd a portásnak odaadtam a pénzt és ő átvette nekem. Rühelltem a menzakaját, de valami főtt ételt ennem kellett, és szerencsére a szüleim ezt tudták finanszírozni. Igaz, ez 10 évvel ezelőtt volt.
2019. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!