Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 11. -es fakultációkon ugyanúgy...

11. -es fakultációkon ugyanúgy kapunk jegyeket, írunk dolgozatokat mint "rendes" órakon? Másak valamivel ezek az órák, mint a többi?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyiban mások, hogy részletesebben veszitek az anyagot, készültök az emelt szintű érettségire. Minden más ugyanúgy megy.
2019. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én töri fakton voltam; 11.-ben nem tudom miért, de mi a sima törire jártunk a nem faktosokkal és volt külön faktos töri heti 2x, amikor teljesen mást vettünk (zászlótan, pecséttan, stb) egy másik tanárral; a sima törin írtuk a dogákat, a faktoson egy nagy dogát írtunk év végén, ami duplán számított.


Ez a biosz faktosokkal is így volt akkor. Jártak hozzánk, dogákat írtak, biosz faktos órákra jártak tanítás után, ahol egy vizsga volt év végén.


Fizikafakt dettó.


Idegennyelvi fakt dettó, de ott a faktos külön örákon folyamatosan írtak dogákat.


12-ben végig csak a faktos tanárral voltunk törin. Töri órán a nem faktosok és a faktosok külön lettek választva, illetve azokon túl volt 1-2 külön törink hetente. Írtunk dolgozatokat, kaptunk jegyeket.

2019. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahány iskola, annyiféleképp működik a rendszer. Szóval a saját iskoládban kellene idősebb diákokat megkérdezni, vagy a faktos tanárokat.
2019. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!