Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan nyugodjak le iskola elött?

Hogyan nyugodjak le iskola elött?

Figyelt kérdés

Nem szeretném felidegesíteni az osztálytársaimat, nem is szoktam újabban, de még mindig elég stresszes vagyok, és nem merem nagyon senkivel sem beszélgetni, néha furcsa dolgokat csinálok(hajtekergetés, repkedéa, néha verem a fejem) illetve régebben beköptem embereket, káromkodtam, hogyan tudnék változtatni.

16/F



2019. márc. 17. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor például én sokat masztiztam suli előtt és csináltam egy két beöntést is :-D Hétvégén meg eljártam a haverokkal bulizni, csajozni és piálgatni, sőt még garázsba metált zenélni...Ezek jól megnyugtattak és leszoktam a kényszercselekvésekről is.
2019. márc. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ha ideges vagyok mindig hisztizek meg nagyon bunkó vagyok azokkal akiket szeretek

ezek elkerülése végett én minden szünetben elvonulok és zenét hallgatok, az nyugtat meg közben ugye meg nem is szólnak hozzám

2019. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- aludd ki magad rendesen és rendszeresen

- írd meg az összes házit (otthon, nem a suliban órák előtt!), tanuld meg a tanulnivalókat

- ne igyál energiaitalt meg koffeines kávét

- egyél kevesebb cukrot, édességet

- igyál kamillateát

2019. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!