Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sírtatok valami miatt középisk...

Sírtatok valami miatt középiskolában a tanárotok előtt?

Figyelt kérdés

Nem osztály előtt gondolom pl egy rossz jegy miatt, hanem pl látta rajtad az órán, hogy nem vagy valami jól, és szünetbe odahívott és megkérdezte mi a baj, te pedig elsírtad magad. Szerintetek ez gáz?

Velem sajnos hasonló dolog történt nemrég. Veletek volt ilyesmi?


2019. márc. 17. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Tavaly 9-edikbe, mert csak kettes lett a feleletem.
2019. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Iskolába még akkor sem sírtam amikor megvertek, kibírtam hazáig.
2019. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az egész osztály rámszállt es piszkált, én meg kirohantam a teremből sírva. A tanár meg odajött hogy megnyugtasson.
2019. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Hogy a fenébe lehet sírni egy rossz jegy miatt?
2019. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4 Nekem nem egy rossz jegy volt a bajom. Azt csak egy példának írtam, mert van olyan osztálytásam aki a miatt szokott sírni.

2019. márc. 17. 21:05
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát lehet kicsit off, de irodalom volt, és feljött a téma szerelemről -velem előtte 1-2héttel szakitott életem eddigi nagy szerelme- és elkapott a pityergés ott helyben. Be is lett fejezve a téma, és meg vigasztalt a tanár nő.
2019. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer általános iskola 7. osztályában, az osztályfőnököm előtt, négyszemközt.

Egy csupaszív, akkor még 40-es évei elején járó tanárnő volt, aki emberileg is odatette magát a munkájában és anyánk helyett anyánk próbált lenni a suliban. Az egész osztályunk imádta őt, mert tudtuk, hogy bármikor fordulhatunk hozzá, ha baj van.

Amikor ez az ominózus sírásom megtörtént, akkor is szó nélkül magához ölelt, és a fejemet simogatva várta meg, amíg megnyugszom. Percekig álltunk így ölelkezve az üres tanteremben.

Biztos vagyok benne, hogy hasonló helyzetben egyik későbbi tanáromtól se kaptam volna meg ezt a gesztust. Én nem éreztem gáznak, se akkor, se most. Sőt, mai fejjel inkább melegség önt el, ha visszagondolok erre. Bizarr módon, nekem ez egy kellemes emlékként maradt meg.


25/F

2019. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt. Többször is. Az osztályfőnökeim szüleim helyett szüleim voltak, és nem egyszer sírtam előttük, de nagyon nagyon rendesek voltak velem. Az esetek középiskola vége felé meg is sűrűsödtek, akkor férfi ofőnk volt. Elmúltam 18. És mégis, apám-anyám helyett támogatott. Sose fogom tudni neki(k) eléggé megköszönni.
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sokszor, de nem érzem ettől kevesebbnek magam, Te se érezd. :) Nem ciki. :)


Most hagyjuk ki azt, amikor bevertem valamimet és azért sírtam, mert regényt írnék :D Meg te is a lelki oldalára vagy kíváncsi.


Hetedikben volt két kiborulásom. Akkor több éve éltünk külföldön és akkor durvult el az osztálytársaim zaklatása (nem szerették, hogy magayar vagyok, undorodtak tőlem, megvertek, a hajamat megpróbálták felgyújtani, kiabálták, hogy "Takarodj vissza az országodba, te k.... magyar", stb).


1. Reggel volt, nyűgös voltam, nem volt kedvem ott lenni se, még be se értem a terembe és az egyik fiú már elkezdett piszkálni. A vége az lett, hogy berohantam a mosdóba sírva, bezárkóztam, a fiúk és a lányok a másik fülkébe mentek, ráálltak a WC-re és átkukucskáltak, a többieknek kommentálták, hogy épp mit csinálok. ("Hehe most áll és épp lehajtja a fejét!").


A tanárnőnk látta, hogy valami bvan a ánymosdónál. Elküldte a többieket. Néhány lány a felsőbb osztályból szedett ki a mosdóból (felpiszkálták a zárat). Ők nagyon kedvesek voltak velem, nyugtattak. Utána magunkra hagytak a tanárnővel, aki lekísért az ofőmhöz és elmondta mi volt. Az ofő meg visszakísért az osztályterembe.


2. Órán a többiek nagyon bántottak; csoportos feladatot kellett csinálni és akkor durvábbak voltak, mint valaha... (Mivel mindenki beszélgetett, a tanár távol ült, ezért nem hallotta a csoportunkat, csak akkor jött oda, amikor már kiborultam) Akkor eldurrant az agyam és szünetben üvöltve sírtam 13 éves létemre 3 tanár előtt.


3. Alkoholizmus volt a családban, egyszer amiatt pityeregtem halkan a folyosón és észrevette egy tanárom.


4. Amikor megpróbálták felgyújtani a hajam és elszaladtam, egy tanárom látott meg és nyugtatott le, kérdezte mi a bajom.


5. Nyolcadikban nagyon fájt, hogy vissza kellett mennem nyáriszünet után Magyarországról, meg az otthoni gondok kicsit elfajultak, akkor jó párszor megesett ez.


6. Egy eszközt a műhelyben eltörtem tech órán és idegességemben sírtam, ahogy elindultam haza és pont szembejött velem az ofő :D


***


Itthon már nem volt ilyen gyakori.

2019. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és most 29 éves vagyok, ezek 2003-2004 környékén történtek.
2019. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!