Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz akkor ha a tanár...

Mi lesz akkor ha a tanár székének a lábát elfűrészeljük és amikor ráül szétesik alatta?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Rájössz erre arra
2019. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thispain ***** válasza:
73%
Túl sok a mi lesz akkor ha.
2019. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%
Ha sikerül súlyosan beütnie a fejét, ami akár eszméletvesztéssel vagy még drasztikusabb esetben kómával/halállal véződik, akkor rendőrségi eljárás, belső vizsgálat kezdődik, és úgy fog az osztály egymásra mutogatni, hogy egy szociológus a bokáját levizelné a gyönyörűségtől, ha erről esettanulmányt írhatna!
2019. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Ezt ugye nem általánosságban értetted? Előzőke
2019. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ember, te erre élvezkedsz?

Megakartad dobni hógolyóval, vizipisztollyal , udvaron neki futásból fellökni stb


Miért? Tb alapon nézesd meg magad vagy kiskötél nagy erdő

2019. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Oké, felvetés: Mi van, ha kérdező a tanár, akit az ostoba diákjai naponta kínoznak valamivel, és azért írja ki ide ezeket a kérdéseket hogy segítsünk neki végre megfelelő büntetést kitalálni, ami után leallnak végre a kis patkányok...?


Ebben az esetben kérdező, szerintem próbáld meg kirugatni azt, vagy azokat a kölyköket akik ezt csinálják. Nemtom hogy lehet ezt elérni, nem vagyok tanár, de biztos vagyok benne hogy van rá mód.

2019. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Ezt mi is próbáltuk anno. Csak az igazgató észrevette és büntit kaptunk:)
2019. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha holnap, akkor szerda lesz.


A tanár nagyon dühös lesz, üvölteni fog, elvihet esetleg az igazgatóhoz, ha esetleg nem sérül meg esés közben és kerül korházba. Akkor remdőrségi ügy lesz


**"


Hú, én ebbe bele se gondoltam, hogy lehet, a tanárt szivatják a diákjai és itt akar rátalálni a megfelelő büntire. Aki ezt írta, az egy ZSENI!!!

2019. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
85%

Megfogja a lefűrészelt széklábat és feldugja a segglukatokba.

Nem unod még ezeket a hülye kérdéseket? :D

2019. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Keresd meg a házirend idevágó részeit: fegyelem, tisztelet, testi épség veszélyeztetése, ilyesmi kulcsszavak segítenek.
2019. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!