Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemen az egyik órát...

Az egyetemen az egyik órát egy fiatal oktató tartja. Csalás történt?

Figyelt kérdés
Összejött az egyik csoporttársammal, akinek megírja a beadandóit. Ezt érdemes lenne jelenteni valahol? Foglalkoznának ezzek hivatalosan, vagy annyira nyílt dolog a kivételezés, hogy ez simán elnézhető?
2019. márc. 21. 05:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%

Jo oktato lehet ha azt hiszi ezzel segit egy diakon ahelyett hogy magyarázna motiválna korrepetalna vagy barmi


Jelenthető. Csak nem mindegy kinek jelentik. Mert lehet fentebb sem korrektek es elnezik a csalást

2019. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
ÁVÓ
2019. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

De minek akarod jelenteni? Szovjetunioban vagyunk, vagy mi tok?

Neked mi karod szarmazik ebbol?

2019. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Arulkodos... ez mar suliban is ciki volt ;)
2019. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Fentebb elvtárs! Fentebb! De először írj jelentést róla, hátha később megint alkalmazni fognak. Ha jól csinálod, egy csavargyári munkavezetői állás is kinéz! Üdv, Lámpás
2019. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Én is tanítottam egyetemen. Én is segítettem a beadandót megoldani másnak. Sosem volt olyan, aki irigy lett volna. Embereket tanítottam, akik tudták segítséget kérni és én segítőkész vagyok. Volt, aki nem tanult ebből, volt, aki igen. És azokért segítek, akik tanulnak belőle. Még délutáni külön órát is tartottam, pedig nem kaptam cserébe csak néhány köszit, amiből a boltban nem lehet zsömlét venni.


Szóval nyugodtan jelentsd, ha neked ez kell a lelki békédhez. Semmi bizonyítékod nincs és semmi eredménye nem lesz. Ellenben a rágalmazásért simán kicsapnálak, ha velem játszod el.


Inkább kérj te is segítséget, ha nem megy egyedül. Szociálizálódj a rosszindulat helyett. Lélekben is könnyebb lesz számodra. Vagy folytassad és legyél politikus. Azok ilyenek.

2019. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonymousreview60 ***** válasza:
38%

Az előző válaszolók nem éppen konstruktívak.

Csalni tilos. Aki lebukik (akár feljelentésre), azt sajnálni nem érdemes. Aki nem bukik le, annak gratulálok. De: Aki csal és nem bukik le, az érdemtelenül kap akármennyivel több ösztöndíjat stb.

Kérdező:

1. Honnan tudod, hogy az oktató megírja a beadandót, nem csak segít? A segítség egészen részletes is lehet, jelest is eredményezhet tollbamondás nélkül is.

2. Igazolni tudod, ha a csoporttársad és az oktató is tagadja? Ha nem, magadnak okozol kellemetlenségeket, időfecsérlést a hivatalnokoknak az egyetemen.

Ha feszült vagy a nem bizonyítható csalás miatt, akkor kérj te is segítséget(!), hogy jobban sikerüljön a beadandód vagy fuss vagy maszturbálj!

2019. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Ha bizonyítani tudod a csalást (nem csak azt mondod, "Tudom és kész!" vagy, hogy "Nekem Sári mesélte, akinek meg Juli.", stb.), akkor Dékánnál jelentheted.
2019. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Engem elképeszt, hogy hány emberbe verték bele gyerekkorban az "árulkodni csúnya dolog, fujj" mantrát annyira, hogy felnőttként is képesek egy etikátlan embert védeni (amennyiben tényleg megtörtént az eset). Remélem, ha bármelyikőtöket bármi bűncselekmény éri, akkor sem jut eszetekbe árulkodni a rendőröknek...
2019. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Apád az átkosban házmester volt, tőle tanultad/örökölted jelentési kényszered?
2019. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!