Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek előfordult már hogy...

Veletek előfordult már hogy iskolatársatok bárhova is meghívott volna?

Figyelt kérdés

Direkt nem osztálytársat írtam mert az iskolatárs az szélesebb kategória. Előfordult már hogy iskolatárs bárhova is elhívott volna ami nem iskolai vonatkozású?


Velem még soha pedig már nem is középiskoláról van szó (azt már elhagytam) hanem egyetem.


2019. márc. 22. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemen meglepően volt baráti társaságom és hívtak is. Igaz azóta fogalmam nincs élnek-e még.
2019. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetemen


- Volt, hogy egy lány hívott magához; kint lakott az egyetem mellett és egyetemi bulira mentek onnan a többiek (én azt hittem, az egyik italról, hogy nem lehet tőle berúgni... szóval engem hazavitt egy fiú, miután berúgtam :D fiatalság, bolondság :) )


- Én rengeteg rendezvényt szerveztem


- Másik szakról volt pár barátnőm, ide-oda mentünk (cuki, kirándulás, kocsma, stb)


- Amikor Erasmus-t nyert az évfolyamunk fele, akkor Margitszigeten volt a búcsúbulijuk


- Én rengeteg házibulit tartottam


- Mentünk évfolyamtársakkal kocsmázni, később alsóévesekkel is


Most hirtelen ezek jutottak eszembe


***


Gimi (bár nem kérdezted)


Végzős években jártunk folyton Disco-ba, karaoke bárba, stb. az osztállyal


Alsóbb években osztályon kívül hívtak a barátnőim az énekkarból mindenfele, volt, hogy náluk is aludtam.


Vot egy lány az osztályból, aki néha áthívott magához, de ő elment 10.-ben és ezzel megszakadt a mély kapcsolat.


***


Mindezt úgy, hogy én akkortájt nem igazán találtam a helyem a társaságokban - mindig úgy éreztem, kilógok a sorból, nem kedvelnek, stb.

2019. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!