Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetek valamit a tanárom ellen?

Tehetek valamit a tanárom ellen?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm / Töri tanárom egész végig szivatott valamiért sosem bírt és folyamatosan megakart buktatni mert sosem volt neki jó egyik feleltem se, rengetegszer viselkedett velem nagyon rossz és nagyon jó lenne ha valahogy vissza tudnék neki vágni. Mert eddig csak türtem mert féltem hogy csak rosszabb lenne a helyzet ha bármit is teszek vagy vissza szólok.

Viszont ahoz képest hogy elvileg én voltam a legrosszabb tanuló és mindig azon volt hogy megbuktasson majdnem 4-es lett az érettségim.

Nem tudok valamivel fellépni ellene hogy bebizonyítsam hogy miket csinált velem?

Mert ha ezt velem végig csinálta lehet mással is meg fogja csinálni.

És nem egy tapasztalt tanárról van szó mivel csak 35 körül van.



2019. márc. 23. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen mélyen van az érettségi szintje, hogy gyakorlatilag úgy lehetsz 4-es, hogy egy mondatot nem tudsz leírni helyesen?


Ezek után mennyire hiteles a sztorid?


Eleve mi innen a fotelből hogyan ítéljük meg, hogy nem egy lusta és ostoba tini voltál, és nem neki volt igaza...?


Egyébként a válasz: Akármi történt, lehetetlen bebizonyítani. Felesleges is ezen törnöd magadat. Úgy sem hinne neked senki. Akkor kellett volna jelenteni a problémákat amíg lehetett.

2019. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Köszönd meg neki. Sztem nélküle csak kettes lennél, vagy még annyi se.
2019. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

#1: Történelem érettségire értette, nem a magyarra. A vesszőhibákat pedig a magyar érettségiben nem biztos, hogy túl szigorúan veszik.

Kedves kérdező, ez a négyes volt a legnagyobb bosszúd a tanárral szemben. A többit csak úgy lehet bizonyítani, ha a volt osztálytársaid kiállnak melletted.

2019. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző #3-ra válasz, nem #1-re.
2019. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Olvass utána a fekete mágiának, átkozás, ilyesmik.

Vagy pedig várd meg egy sötét sikátorban.

2019. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Köpd le az utcán
2019. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológus segíthet, hogy tudj elengedni múltban ért traumát.

A tanár szintjére akarsz lesűllyedni, hogy olyan szánalmas és kicsinyes legyél, mint amilyen ő.


Egészségügyileg indokolt, hogy tudd kezelni a dühöd, a veszteséget, az igazságtalanságot. Az életben sokkal több olyan eset lesz, ami ennél sokkal igazságtalanabb. Pl ha lesz dolgod az emlűvel, vissza sírod a töri tanárod.

2019. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Vagy tedd túl magad az egészen, akár segítséggel, ahogyan írták, vagy keresd fel a volt tanárodat, és kulturáltan mondd el neki, hogy te hogy láttad azokat az éveket. Lehet, hogy meg tudjátok beszélni, lehet, hogy megsértődik, de te valószínűleg megkönnyebbülsz attól, hogy nem hagytad annyiban. És ez teljesen legális és kulturált mód.
2019. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

#8 Mit kell ezen megbeszélni? Ettől jobb less bármi is?


Egyébként kinek ne lett volna görény tanára... engem a 120 kilós Jabba asszony szopatott ki irodalomból. Egy félreértés miatt gyűlölt.


Rajzoltam az óráján egy karikaturát egy lányról... ő meg elvette és azt hitte róla rajzoltam. Hiába mondtam hogy nem...


Na onnantól szopatott végig. Érettségin konkrétan a töri tanár állította le, hogy engedjen már el! 3-ast adott a szemétláda


Most mit tehettem volna, lőjem agyon?


Hálisten mérnöknek mentem és szartam le az irodalom érettségit :D

2019. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiadja magából, könnyebb lezárni. Szóval lehet van értelme.
2019. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!