Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 10 éves gimis osztálytalálkozó...

10 éves gimis osztálytalálkozó nálatok hogy nézett ki?

Figyelt kérdés

Csak evés-ivás és kis csapatokban beszélgetés volt vagy szerveztetek játékokat, versenyeket, hasonlókat?


Egész napos volt? Vagy este? Esetleg reggel?


Szervezéshez lennének ötletek a válaszaitok, amiket előre is nagyon szépen köszönök!


Sajnos a mi családunkban senki sem ment el az övékre, így nem tudom őket kérdezni.



2019. márc. 24. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere a mienk sem volt megtartva...
2019. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

Találkoztunk a gimi előtt. Felmentünk a tanterembe. Mindenki 5-10 percben elmondta a dolgait. Átsétáltunk-autóztunk az étterembe, ahol háromfogásos vacsora volt.

A 10 éves találkozóra meghívtuk az osztályfőnök mellett a legkedvesebb szaktanárokat is. Nálunk érdemes volt, mert közülük többen inkább voltak az osztályfőnökünk, mint a hivatalos, antipedagógus banya.


Technikai részletek itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

2019. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán tíz éves nem is volt, csak 5 éves, ahol volt osztályfőnök felkért valakit, hogy "szervezze meg", nagyon kevesen voltak és ugyanolyan kis csapatokban, egymást ignorálva voltak jelen, mint abban a bizonyos négy évben...

15 éves találkozó meglepően jól, normálisan zajlott le, attól függetlenül, hogy a négy év borzalmas volt, látszott, hogy mindenki felnőtt, sokat komolyodtak stb.

Persze én nem mentem el, "nekem csak úgy mesélték".

2019. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

osztályteremben találkoztunk, mindenki elmondta, hogy mi történt vele, vagy vetített valami jó nagyot, ha kellően messze élt már a várostól. aki 10 éve is nagyképű volt, most is a legszuperebb, legjobban kereső, legnagyobb házban lakó, legszebb feleséggel rendelkező ember volt, persze ellenőrizhetetlenül... aztán elmentünk enni-inni, ott már mindenki klikkesedett és kb csak azzal beszélgetett, akivel amúgy is tartja a kapcsolatot.

Én speciel úgy berúgtam a végére, hogy azt sem tudom, hogy mentem haza.

2019. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt 10 éves, de csak 1 órát voltam ott, a 20 évesre már nem mentem el.
2019. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A 4 év alatt nem voltam kirekesztve, csak rosszul illeszkedtem. A 10 éves találkozón nemigen volt klikkesedés. A 20 évesen sem.

Aki a város krémjébe került, az úgy is viselkedett, nem nagyképűen, depicit túl öntudatosan.

2019. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!