Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A talpamtól a combomig be van...

A talpamtól a combomig be van gipszelve a lábam és így kell suliba mennem. Nagyon gáz lesz így? Félek, hogy nevetséges leszek.

Figyelt kérdés

Jövő héten már mennem kell suliba, két mankóval. Attól tartok, hogy nagyon gáz lesz, röhögni fognak rajtam, főleg a lányok reakcióitól tartok. Biztos csomóan néznek majd, a nagy gipszet, meg ahogy a mankókkal szerencsétlenkedem, megbámulnak, kérdezgetnek is, a tanárok pláne...

Szerintetek? Mit tegyek?

Így néz ki..: [link] :/


2019. márc. 24. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki röhög egy sérült emberen, az egy utolsó tajparaszt.


Nyugi, nem fognak röhögni. Vagy ignorálják (mármint úgy bánnak veled mint eddig) vagy pedig jobban odafigyelnek, segítenek amiben tudnak.


Ja, és számíts rá hogy minden osztálytársad alá fogja írni ;) én is úgy tele lettem "firkálva" mintha az összes filctoll készítő cég szponzorálna.

2019. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nem is értem, ez egy állapot, ennyi.
2019. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon bátor vagy hogy bemész. Én nem mernék.. Gyűlölöm ha bámulnak,ha gyengének látnak... :((((

Amúgy nyugi ha jófejek a tanárok,otársak nem fognak nevetni.

2019. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te talán kinevetnéd, aki gipsszal a lábán sántikál? Netán a vakokon, siketeken, nagyothallókon, kerekesszékeseken is gúnyolódni szoktál? És az értelmi sérültekkel hogy állsz?

Ha eddig viccet csináltál mások nehézségeiből, kiváló érzékenyítő tréning lesz számodra ez az időszak.

De nem hiszem, hogy ekkora tahó lennél, mert akkor nem aggodalmaskodnál itt.

Nyugi, nem fognak röhögni rajtad. Nyilván többen megkérdezik majd, hogy mi történt veled, esetleg gyakorlatias kérdéseket is felteszne. Hogyan tudsz közlekedni, öltözni, nehéz volt-e megtanulni mankót használni, meddig kell viselned a gipszet, mit csinálsz, ha viszket a lábad, stb., de nem hiszem, hogy bárki is nevetségesnek tartaná a helyzetedet.

2019. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gáz
2019. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen inkább együttérzést vált ki az emberekből. Bárkivel bármilyen sérülés történt, sosem röhögtünk a következményeken (max konkrétan a balesetnél, ha tényleg olyan bénázás eredménye volt, de ilyen esetekben nyilván nem történt nagy baj)
2019. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy lesz nevetséges. Sőt,jobban oda fognak rád figyelni egyesek. Még alá is írhatják. Aki még nevet rajtad,küld el a p*csába.
2019. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül hogy fogadták, kinevettek?
2019. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!