Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Visszavonjam az egyetemi...

Visszavonjam az egyetemi jelentkezést?

Figyelt kérdés

Idén beadtam a jelentkezést egy pesti egyetemre.Valszeg fel is vennének.Viszont belegondoltam,hogy ott meg mi lesz,ha albérletbe kell mennem.

Rohadt drága az albérlet és nem fogom tudni fizetni.


Amúgy most passzív féléves hallgató vagyok egy FOSZK-on.Itt ugye bejárós vagyok,mivel közel van,fél óra busszal.Csak ez a szak meg egyáltalàn nem érdekelt,ezért elmentem passzívra és újrafelvételozek,nem hiszem hogy be akarom ezt fejezni.Csak azért jöttem ide,mert ez volt elérhető távban



2019. márc. 26. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium sem alternatíva?
2019. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a szociális helyzeted, eséllyel pályázhatsz kollégiumba. Ha az albérlet marad, akkor sem kötelező mindjárt egy garzont kivenni, elég egy szoba is lakótársakkal. Ne ijedj meg, valamilyen megoldást fogsz találni.
2019. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van féléved keresgélni, kollégiumi ponthatárt is számíthatsz és összevetheted a korábbi évekével. Ha mégse jön össze max passziváltatsz vagy nem iratkozol be.

Közelebbi egyetemen nem volt az áhított szak? Vagy más vidéki városban? Pesten kívül a legtöbb helyen jó kollégiumi lefedettség mert csak egy egyetem van a városban.

2019. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!