Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogos volt?

Szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés

8 órám volt és jöttem ki a teremből 2 barátnőmmel

És mikor kijottünk ott volt a barátom a korlátnál, hogy elköszönjünk mert neki még volt órája annyi volt, hogy megölelt semmi más mivel református iskola és ezért nem nézik jó szemmel azt ha valakik csókolóznak meg sztm suliba amúgy se... És jön egy tanrnő se engem se a barátomat nem tanítja és elkezdi "ti mit képzeltek magatokról!" mi meg nézzük, hogy most mi a baja. És folytatja "egy iskolába ez nem megengedett ha ezt akarjátok csinálni egy iskolába nem ide kéne járni. Fogok szólni osztályfőnökötöknek" és erre ott hagy minket. Én úgy gondolom semmi "rosszat" nem tettünk. De ez a nő mindenkivel ilyen ha pl. Köszönök neki a folyosón ha látom, hogy jön nem köszön vissza.

Az, hogy ilynekor pl. Megkerdi mi ezzel a baj, vagy, hogy most ezt tanrnő miért mondja teljesen felesleges mert annak nem lesz jó vége.17L

Szóval szerintetek ez jogos volt?


2019. márc. 27. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hàzi rendben nincs? Ha nincs,akkor nem jogos.

Ha van,akkor meg legközelebb ne csinàljatok ilyet.

2019. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen fДszhiányos fapicsД tanárok, akik mindenért vértyognak. Nem jogos, de az iskola egy ilyen despotikus intézmény, ilyen "pitiáner" kérdésekben sajnos mindig a tanárnak van igaza, akkor is ha nem. Úgy se jártok már sokáig oda gondolom, az iskolán belül bírjátok ki hogy nem csináltok ilyet aztán jónapot.
2019. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 én úgy tudom nincs benne
2019. márc. 27. 15:23
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 hát sajnos...
2019. márc. 27. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt jogos.

Ahogy írod, neki minden baj, közben meg ő nem tud viselkedni. Ne foglalkozz vele, tényleg nincs értelme visszaszólni, magyarázkodni. Máskor előtte meg se öleljétek egymást.

Ha szól az ofőnöknek, akkor mondd el, hogy semmit sem csináltatok. Vagy mondd, hogy biztosan összekevert valakivel :D Úgysem tanít.

2019. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mivel református iskola és ezért nem nézik jó szemmel azt ha valakik csókolóznak " - gondolom neki már egy ölelés is az intim kategória. :D


Írod, a házirendben nincs benne, akkor pláne nem volt jogos, de szerintem félreértelmezte azt, amit látott.


Nem hinném, hogy megy az ofődhöz; de, ha mégis és az ofő ezt számonkéri, elmesélheted, hogy egy búcsú baráti ölelés volt, nem mentetek túl 18+-os jelenetbe.

2019. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 hát igen úgy látszik

Hát valószínűleg azt fogom mondani ha ofi szóvá teszi

2019. márc. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!