Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt osztálytársatok 3 diplomá...

Volt osztálytársatok 3 diplomát szerzett, mit gondolnátok róla osztálytalálkozón? (Gépészmérnök BSC és MSC), Hivatásos repülőgép vezetői szakdiploma)?

Figyelt kérdés

Most fél éve dolgozik másodpilótaként kb 1,5 millió nettó HUF a fizetése. BME-én szerezte a diplomáit.

Okosnak tartanátok? Irigykednétek, felnéznétek rá?

A többi osztálytársatoknak érettségije és OKJ-je van. Senki nem lett diplomás a 25 főből, csak ez a fiú.


A pilóta nem én vagyok nyugi.


2019. márc. 27. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

"Senki nem lett diplomás a 25 főből, csak ez a fiú." ez nem őt ez titeket minősít.


az én osztályom zöme diplomás lett tán 1-2 ember akad a 28ból aki nem.


Szarok voltatok. Nem ő az extra jó ti vagytok a szarok.

2019. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2019. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább gratulálnék neki :) nem szoktam irigykedni, mert nincs mire. Ha valaki akar valamit, akkor tennie kell érte, s el fogja érni, amit megálmodott.
2019. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Úgy különösebben semmit, okosnak tartanám de ennyi. Irigyelni nem irigyelném, gondolom megdolgozott ő ezért. Az hogy emberileg bírom-e, nem ez határozza meg, nekem is van 2 diplomám, mégsem érzek semmi változást magamon (emberileg) mióta megvannak.
2019. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekel a pilóta hivatás, de sajnos sem tehetségem (műszaki téren teljes analfabéta vagyok), sem anyagi keretem nincs rá.

Biztosan okosnak tartanám és szorgalmasnak, valahol irigyelném is a képességeit. De ezt persze nem éreztetném vele, inkább tisztelném, hogy mindezt elérte.

2019. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálnék neki, hogy ilyen ügyesen alakította az életét. Különösebb érzelmet nem váltana ki belőlem. Már csak azért sem, mert ha érdekelne az illető, vagy tartanánk a kapcsolatot, akkor tudnám mindezeket róla. Ha nem eddig nem tudtam hogy alakult az élete, akkor gyakorlatilag olyan idegen mint az utcán bárki.
2019. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

na ez meg a másik 3 diploma letétele nem 1-2 év vagyis te sok éve startál erre az illetőre azt se tudtad mi van vele akkor nem tök8 mit szerzett? Ki nem szarja le??


Én 15 éve nem láttam senkit a hajdani osztályomból és akkor mi van semmi.

2019. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrész gratulálnék neki. Másrészt nem hiszem, hogy meglepne a dolog, hogy jól megy neki. Ha volt pénze pilótának tanulni, akkor már középiskolában is biztos nagyon gazdagok voltak a szülei.
2019. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Repülőbu*i vagyok, így felnéznék rá. A gépészmérnöki végzettsége kevésbé érdekel.
2019. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a közelébe sem mennék. Rohadtul irritál a műszaki végzettségűek, főleg a BME-n végzettek folyamatos önfényezése. Nem vagyok rá kíváncsi, hogy ő mennyire tökéletes, mennyivel jobb mindenki másnál és milyen k***a nagyra tartja magát.
2019. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!