Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok azokrol, akik?

Ti mit gondoltok azokrol, akik?

Figyelt kérdés
19-20 evesen megoroklik a csaladi vagyont (szazmillios-milliardos viszonylatban) es alig kell dolgozniuk, luxuseletet tudnak elni? Egy ilyen lanyt ismerek az egyetemen, aki allitolag ilyen es hat elegge nehez nem irigynek lennem ra..
2019. márc. 28. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mérhetetlenül irigy lennék rá. Ez lenne kb életem kiteljesedése. Ha nem kéne minden sz*arért, többek között a pénzügyi túlélésért küzdeni, hanem megélhetném azt az életet amit én szeretnék élni.
2019. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, abszolút nem érdekel. Nekik is meg van a maguk problémája.
2019. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból igaz nem sok ok van , de az irigykedés passzív tett és irigyeld a gondjait későbbi bajokat betegségeket . Ez egy külsőség igaz sok lehetőséggel de csapdával koppanással stb .
2019. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit. Régen irigykedtem az ilyenekre de már letojom. Csomó ember a környezetemben nem dolgozott meg azért amije van, mert a szülei tették alá. Na és, attól hogy irigy vagyok rájuk, még nekem nem fogják alám tenni szóval nem pazarlok energiát arra hogy velük foglalkozzak. Ha valamelyik beszól, az nyilván irritál de emlékeztetem magam rá hogy nem süllyedhetek arra a szintre hogy nekimenjek, pedig olykor igencsak viszket a tenyerem (pl. legutóbb a csaj, aki velem egyidős de még sohasem dolgozott, a szülei által vett lakásban lakik, a tőlük kapott kocsival jár stb. megkérdezte hogy na és nekem hogyhogy nincs még lakásom? - de csak annyit mondtam, hogy nekem nem vett anyuci, meg kell dolgoznom érte és az nem 2 év) :D
2019. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelek ràjuk. Az az ő élete. Kész. Biztos nekik is van problémàjuk.
2019. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire irigyled a luxuséletet, menj el aranyásónak.
2019. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze nem köpném le magam, ha ilyen vagyonhoz jutnék, szóval azért szívesen lépnék a cipőjébe. De, ha ezt nem dörgöli az orrom alá, nem tart engem kevesebbnek meg hasonlók, akkor nem éreznék iránta ellenszenvet.
2019. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Összejönnék vele.
2019. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!