Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van a tanárommal?

Mi van a tanárommal?

Figyelt kérdés
Szóval annyi, hogy van egy szigoru tanarno a suliban, a kollegai is vért pisilnek néha tőle. Engem kulon tanit, de nagyon joba lettunk. Meselt az eleterol, meghallgat, tanácsot ad (mosolyog!!) nevet a vicceimen, ajándékot adott 2x (bár en is neki), ameg jartam egy sraccal, egyszer-kétszer latta, csunyan nezett ra. Megmondja, hogy mit csinaljak bizonyos helyzetekben, lebeszél dolgokról. Szoktunk viccelődni, és megkeres néha magától! A jövőben velem akar dolgozni. Mondta már, hogy szep vagyok nagyon, megdicserte a ruhámat többször. Sírt előttem, én is előtte, ölelkeztünk, mély dolgokról is beszéltünk már. Ti nem ismeritek, de ez nála óriási dolog, kb. a férjével nem ilyen. Jó, ez tulzas, de értitek. Mi lehet mögötte? (lány vagyok)

2019. márc. 31. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, valamiért megszeretett. Emberek vagyunk, előfordul. Lehet kicsit a saját gyerekének tekint.

K-rvára becsüld meg!!!!

2019. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs gyereke, szóval lehet.

persze, imádom egyébként, de nem szúrhat szemet másnak?

2019. márc. 31. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

"de nem szúrhat szemet másnak?"

Mondjuk nem ország-világ előtt kell smúzolni a tanárral :P

2019. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkedvelt, rokonlélekre talált Benned, ez állhat mögötte.
2019. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak szimplán megkedvelhetett valamiért (pl.:tanulmány.).

De az is lehet,hogy rajtad éli ki,azt hogy nincs gyereke.

2019. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!