Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire fognak felvágni,...

Mennyire fognak felvágni, hogy mit értek el az osztálytalálkozón?

Figyelt kérdés

10 éve, hogy elballagunk 8-dikból. Szép volt jó volt de elég is volt belőle.



Van akit már 10 év alatt egyszer sem láttam, illetve lányok részéről a gyakorlatilag a meg nem ismerés fej elfordítás ment mindig.


Én meg úgy voltam vele ha nem akarnak akkor nem köszönnek én letojom őket.


Csajok többnyire már rendelkeznek Diplomával ilyen Büfés baromságokkal komolyabb mérnökivel gépész, vill m. Szinte senki.



Én nem tudom mire vágjak fel egy sima melós vagyok jogositvanyom is csak most lesz meg 24 évesen, másnak meg már 18 évesen megvolt. Xar munkahelyem volt sokáig és külföldre készülök.


Vártam is már, hogy legyen valami de kicsit parázok tőle.


2019. márc. 31. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Kérdés miért akarsz mindenáron felvágni és f..szt méregetni, főleg olyanok előtt akiket 10 éve nem is láttál.
2019. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire szép emlékeid vannak az iskoláról és még köszönőviszonyban sem vagy az osztálytársaiddal, akkor miért akarsz elmenni a találkozóra? Tényleg érdekel, kíváncsi vagyok a válaszodra.
2019. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam menni.nem vagyok kíváncsi rajuk .pedig volt 20 eves is nekunk
2019. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nemsokára lesz 20 éves találkozóm. Én mire vágjak fel? Már nem tudom, hány éve minden balul sül el az életemben. A diplomáim ellenére igazából munkám sincs (a szerencsém, hogy egyéb forrásokból van kb 250ezer havi nettó bevételem), nincs gyerekem, feleségem elhagyott, súlyos borderline personality disorderem van, gyógyszerfüggő vagyok, van hogy úgy kicsapom magam, hogy az sbo-n raknak össze...


Egyébként szerintem passzold ezt az összejövetelt!

2019. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene elmenned rá, ha nem szeretted őket. Én sem mentem el egy osztály talira sem, és ezután sem fogok. Ha pedig elmész és felvágnak, mindennek a tizedrészét hidd csak el, mert ilyenkor mindegyik rázza a rongyot és hazudnak jó nagyokat!
2019. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik osztálytalálkozómra se mentem el. Amiket rendeztek arra is szerintem ugyanazt a 6 embert láttam visszajelezni, hogy biztosan mennek, akik a legharsányabb és legbunkóbb emberek voltak az osztályunkban, tehát gyakorlatilag az ő privát bulijuk volt mindig.
2019. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek osztálytalálkozóra járni. Nálunk soha nem szólt arról egy ilyen találkozó sem, hogy bárki-bármiért "felvágna" . Elmeséltük kinek hogy alakult az élete, épp mit csinál, utána meg jókat röhögünk régi sztorikon, vagy volt olyan is, hogy több órát beszélgettem olyan osztálytársammal akivel a 8 év alatt szinte semmit (nem azért mert nem kedveltük egymást, inkább "közömbösek" voltunk akkor egymásnak) .Én mindig feldobódva jövök haza ezekről a talikról. Jó látni a többieket, jó beszélgetni velük. Gondolom neked is voltak barátaid akikkel együtt bandáztál annak idején. Nem lenne jó poénkodni egy jót a régi hülyeségeken? Mellesleg sose tudhatod: lehet épp egyik osztálytársad tud segíteni neked egy külföldi melóval :)
2019. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"lehet épp egyik osztálytársad tud segíteni neked egy külföldi melóval :)"


Ha valakivel 10 éve nem tartom már a kapcsolatot, akkor a legutolsó, amit felhoznék neki, hogy tudok egy külföldi melót és őt alkalmasnak gondolnám rá.

2019. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell, hogy "konkrét" melóval, de esetleg elmondhatja hol érdemes próbálkozni, hova ne menjen, mire számítson, mire vigyázzon stb... soha nem tudhatod mikor-hol kapsz olyan információkat amik a segítségedre lehetnek
2019. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Srácokka jóba voltam, voltak hülyéskedések nagyon rossz volt amikor bekerültem közép suliba 9, 10-be ganej volt az osztályok a következő már jobb volt.
2019. ápr. 1. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!