Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hazudtam valami nagyon nagyot...

Hazudtam valami nagyon nagyot egy tanárnak és igazából nem tudom mért mert amugy aki miatt az egész osztály hazudott tök bunkó. Most meg bűntudatom van és nem tudom, hogy mit csináljak. Most mondjam el a tanárnak, hogy hazudtam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Ettől van bűntudatod? :"D Hmm, ilyenkor szerencsésnek érzem magam, hogy nem tudok bűntudatod érezni


Semmit ne csinálj, éld tovább az életed vidáman.

2019. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
🤨
2019. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mond el neki.
2019. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állj elé,és mond el,hogy hazudtál.
2019. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Nah, mér lettem lepontozva? Semmi trollkodást / baromságot nem írtam....


És miért akarja mindenki, hogy elmondja a kérdező az igazat? Le kell gyűrnie a bűntudatot és élnie tovább a megszokott életét.

2019. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj SzendvicsKolléga6 ,ha megsértettelek.


De én ki nem álhatom,ha valaki hazudik/sunyít/füllent/stb.

********


Ha valaki elkövet valami rosszat (pl.:gyilkosság,hazugság,vagy csupán ellop 1 almát) akkor igen is vállalja a felelősséget!


Vagy,csak előre gondolkodjon.

********

Ha a kérdezőnek bűntudata van,akkor hagyj mondja már el ,hogy mit csinált.

********

És ha netán a tanár holnap reggel úgy fogadja a kérdezőt " hogy nekem mit hazudozol,te kis csitári?!" akkor mit csinál?

2019. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
*csitri
2019. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Szendvics... egész egyszerűen azért, mert aki hazudik, átveri a másikat, az egy b.üdös p.araszt. Főleg, ha ezzel másnak árt.


Hazudni könnyű, igazat mondani nehéz. Ha lelkiismeretfurdalásod van, akkor egész valószínű, hogy helytelen amit csináltál. Azért, mert más hazudik, neked még nem kell azt tenned.

Viszont itt már azzal is számolnod kell, hogy ha csak te mondod el az igazat, akkor spiclinek fognak tartani és visszájára sülhet el a dolog. Tehát mimdenképpen beszélj rá még néhány társadat, akikkel együtt odamentek a tanárhoz színt vallani és kérjetek névtelenséget.

(Egyébként döbbenet, hogy ha bunkó, akkor miért védte meg az egész osztály? Nem értem.)

2019. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!