Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy osztályban ugyanannyi...

Ha egy osztályban ugyanannyi fiú van, mint lány, akkor is a gyerekek döntik el, ki-kivel táncol majd, vagy beosztja valaki helyettük a párokat?

Figyelt kérdés

Meg van pár dolog, ami aggaszt...

-Ilyen esetben gáz, ha megkérdezek egy srácot, akar e velem táncolni?

-Ha én ducibb vagyok (vagy legalábbis nem vékony), de a partner jelöltem kissé csontos, akkor megtilthatják, hogy vele táncoljak, mert nem illünk össze?

-Ha magasság szerint van a beosztás, és véletlen pont azzal a sráccal kerülök egybe, akit utálok, azt megvétózhatom?



2019. ápr. 1. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol máshol van, szerintem ti döntitek el
2019. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavató az nem egy profi műsor. Tehát nincs válogatás zsűri előtt, úgy állnak össze a párok, ahogy akarnak.
2019. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nincs zsűri, csak annyi van, hogy én nem vagyok túl magas (164 cm) és a lányok közül a többség magasabb nálam. A fiú, akit kinéztem magamnak kb 10-12 centivel magasabb, mint én. És lehet a többi lánynak nem tetszene, hogy én vele szeretnék lenni egy párban.

De igazából majdnem mindegy, hogy kivel leszek.

Vannak, akiknek barátnőjük van az osztályból, velük nyilván nem. Van 3 srác, akivel nem szívesen kerülnék egy párba(1-gyel semmi szín alatt), meg 3-an, akikkel valószínűleg nem fogok, mert túl magasak.

Így maradt 10 potenciális jelölt.😅

2019. ápr. 1. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nem volt muszáj táncolni, és senki nem táncolt osztálytárssal.
2019. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Anno én jóban voltam egy fiúval az osztályból végzősként és egy baráti csevegés közepén, amikor szóba került a szalagavató, mondtam neki, hogy, ha páros tánc lesz, legyünk párban, ő meg rábólintott.


Nem lett páros tánc.


De azt sose felejtem el, hogy néhány lány úgy idegeskedett a próbákon, mintha minimum a "Szombat esti láz"-ra készültünk volna. :D


Hogy hogyan lesztek párban az osztályfüggő; van,


- ahol az ofő beosztja,


- ahol a gyerekek maguk döntik el,


- ahol a koreográfus állítja össze (így pl az 1,55 m magas lány pl nem az 1,98 m magas fiúval fogja ropni :D ).


Ha összeválogatnak titeket és Te azt mondod, hogy te xy-al szeretnél, (aki csontos), akkor "tiltják", ha pl emelgetnie kell Téged.


Ha egy általad nem kedvelt személlyel kerülsz össze, megvétózhatod; akkor egy vele egy magasságban levővel cserélnek.

2019. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, főleg neked 4-es😊💙

Igazából még nagyon nem aktuális, mert van még 1,5 évem a szalagavatómig, csak ma valahogy nagyon ráizgultam erre😅

2019. ápr. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!