Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eltörtem a lábam és így...

Eltörtem a lábam és így gipszben leszek a ballagásom idején is. Hogy fogok így ballagni?

Figyelt kérdés

Tesin foci közben összerúgtam egy évfolyamtársammal, miután elmentem az orvoshoz, kiderült van egy kis törés az egyik lábközépcsontomban, 6 hét gipsz...

Természetesen pont beleesik a ballagás és az érettségi is. Az érettségi nem zavar, abban nem akadályoz, de a városi ballagás mégiscsak egy nagy, jeles, ünnepi esemény, amin jó lenne rész venni. Viszont akkor is még járógipszben leszek, mankókkal, hogy tudok így rendesen részt venni, "elballagni"? Hallottam olyat, hogy valaki kerekesszékben volt a ballagásan lábtörés miat, úgy tolták, de azt nagyon nem akarom, nagyon kínos lenne.

Volt már valaki vagy az ismerőse ilyen helyzetben?


2019. ápr. 2. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz mit tenni. Reménykedj, hogy addigra kapsz járógipszet. A ballagáson úgyis mindenki totyog, ott nem kell szaladni.
2019. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fogsz ballagni? Sántítva. :D

De most komolyan. Évekkel később nem ciki, hanem sör mellett nevetős vidám sztori lesz belőle. Legalább rád tuti mindenki emlékezni fog. Mi arra az osztálytársra emlékszünk így, aki cserepes tuját kapott és azzal sétálgatott egész ballagáson. :D

2019. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon mencire pingáljátok ki, és akkor qurva jól fog kinézni és fun lesz. Egyébként ha lázán veszed a dolgokat, akkor és nem feszengsz rajta, akkor nem fog "feltűnni" másoknak.

Ne aggódd túl ezt a dolgot, ettől független még eltelhet jól a ballagás, már amennyire lehet jó egy ballagás:D. Védd poénra és ne félj elviccelni, ha valaki megemlíti vagy kérdez vele kapcsán.

2019. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Erről egy kedves emlék jut eszembe: Egyik nagyon jó barátom érettségi előtt 2-3 héttel törte el a kezét. Szombat este, társaság, pár üveg sör, és egyik haver ráírta, szépen olvashatóan, nagy fekete betűkkel, hogy "F.szom az érettségibe!". Ott és aznap este vicces volt. Másnap már azon gondolkodtak, hogyan takarják le, hogy ne legyen túl ocsmány a gipsz :-D Azóta is (kb. 15 éve) megmaradt sztori és szállóige lett..
2019. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem addigra már tök jól megtanulsz menni a járógipszeddel és a mankókkal, simán tudsz majd a többiekkel ballagni, nem kell kerekesszék. Nagyon lassan vonulnak a ballagók, szerintem a tempót is tudod velük tartani. :) Annyi ember között nem is lesz feltűnő, hidd el. Az osztálytársaid addigra már megszokják, a közönség pedig úgyis a saját ismerősére figyel majd a sok ballagó között. Maximum néhányan összesúgnak, hogy "szegény srác!", vagy ilyesmi, de ne törődj vele, észre sem fogod venni. :)


Amúgy az egyik ismerősöm az esküvője előtt 3 héttel törte el a lábát, vőlegényként. :D És igen, gipszben esküdött, majd lagzizott utána hajnalig, még a táncot is megoldotta mankókkal. :D Természetesen viselkedett, nem idegeskedett azon hogy úristen, milyen gáz ez, sikerült jól éreznie magát, poénkodott is vele. Azóta is vicces sztoriként gondol vissza rá.

Az esküvői fotózást is megoldották, lett néhány direkt vicces kép a gipsszel, de a fotós megoldotta, hogy készültek nagyon szép "sima" fotók is, amin nem is látszik, hogy gipsz van az egyik lábán.


Szóval te se érezd cikinek, és hidd el, abban a tömegben nem veled fognak foglalkozni az emberek. :)

2019. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván sehogy, és örülj neki. A ballagás macera, megdöglesz a 40 fokban, az összes rokon zaklat, órákig az igazgató beszédét hallgatni...


Otthon a gipszben egy üveg hideg sörrel jobb lesz, hidd el.

2019. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy mint a többiek.

Szerintem nem fog akadályozni.

De ha zavarba kinézete,akkor valahogy majd díszítés ki

2019. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugtattatok! :)
2019. ápr. 9. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:

jaj, 5 perce a kettes válaszolón röhögök. Cserepes tuja!!! :DDDD. Nem semmi rokonai lehettek szegény gyereknek.


Egyébként nálunk is volt egy lány, aki gipszben ballagott. megoldotta, nem volt semmi gáz. Legalább lett egy jó sztorija, amit mesélnek, ha feljönnek szóba a középsulis évek.

2019. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bicegni fogsz. Badumm tsss
2019. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!