Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék neki segíteni?

Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akiről egy nagyon komoly dolgot tudtam meg. Szegényt sokan bántották amiért mindig verekszik és nem a márkás cuccai vannak. És olyat tudtam meg hogy nagyon nehéz neki otthon. Az anyukája bolond(pszihológusok mondták) az apukájának hetei vannak hátra a rák miatt. Hogy amikor hazamegy nem az az első dolga hogy eszik hanem fát vág és begyújt. Hogy az anyukáját nyáron műtik és amíg mi táborozunk, uszodázunk, sportolunk, pihenünk, élvezzük a nyarat addig ő az anyját fogja fürdetni, öltöztetni, WCztetn. Imádkoztam érte de hogyan tudnék neki segíteni?
2019. ápr. 2. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz neki semmilyen vigaszt nyújtani neki, max meghalgatod őt, de tenni érte, amúgy se tudnál, csak zavarni fogja a lelkiismereted. Nem mindenki átlagos családból jön, valaki szegényebb, valaki átlagon felüli rétegből. Én is az előbbiből származom, de legalább vannak céljaim.
2019. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellette állsz, ha bántják, kiállsz érte, jó barátként csevegsz vele, stb. Érezze, hogy nincs egyedül lelkiekben.
2019. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél neki ott lelkitámasznak.

És állj ki mellette,a konfliktusokba.

2019. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2019. ápr. 3. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!