Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi szaktársak egymással...

Egyetemi szaktársak egymással tök jól összedolgoznak, számíthatnak egymásra, nekem egyik se akar segíteni semmiben. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Ignorálnak teljesen, segíteni se akarnak. Egymással meg összedolgoznak. Most pl. egyik tantárgyra kell beadandót csinálni, én szenvedhetek vele egyedül, nem is lesz meg a tantárgy ebben a félévben szerintem hiába küzdök vele, egy kis segítséget se kérhetek senkitől. Ők meg összedolgoznak, szerintem nagyrészük egyáltalán nem egyedül csinálja meg a beadandót se. Csak mások számíthatnak mások segítségére, én meg senkiére. Ez miért van? Nekem miért kell magányos farkasként egymagam elintézni mindent?
2019. ápr. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet taszítja őket valamiért a személyiséged. Vagy visszahúzodó vagy.
2019. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magukat szívatják, ha mindenki ugyan azt a hülyeséget adja be. Neked meg lesz egy tök jó beadandód és egy jó jegyed.
2019. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha mindenkinek baja van veled akkor nem biztos, hogy a többiekkel van gond. Elképzelhető, hogy a kisugárzásod, a stílusod nem jön be nekik.


Mégis milyen segítséget várnál el a többiektől a beadandóban?

2019. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy


- egyszerűen úgy vagy zárkózott, hogy nem zajlanak zökkenőmentesen a beszélgetések, egy szavas válaszokat adsz, egyszeráen azt szűrik le, hogy nem élvezed a társaságukat


- legalkalmatlanabb pillanatokban törsz rájuk, nem nagyon ismered a határaidat és néha fárasztóan pörögsz


- esetleg egyszer pörögsz egyszer meg bezárkózol és nem mernek közelíeni, mert nem tudják, melyik pillanatodban kapnak el


- nem mutatod a jelét, hogy szeretnél csatlakozni a bandájukhoz, várod, hogy ők maguktól menjenek oda és igazából segítenének Neked csak nem jelzed feléjük


- túl negatív vagy, a kisugárzásod is olyan, esetleg másoknak az energiáját is elszívod ezzel és ezért kerülnek

2019. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!