Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki sulis sztorik, amik...

Ciki sulis sztorik, amik megtörténtek veletek?

Figyelt kérdés
Vagy vicces tanári beszólások,bunkó diákok,prankek,bénázások stb.

2019. ápr. 7. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

6.-os koromban volt egy tanárnő külföldön. Szívével kórházba került, hetedikes koromban (az ott első gimi volt) jött vissza. Mivel sokat beszéltünk előtte és kedveltem, odamentem köszönni neki. Ő meg nem tudta kivagyok és bámult rám mindenki előtt.


Egyszer pár gyerekkel, szintén külföldön a könyvtárnál ültünk. Az egyenruhámhoz tartozó cipőim összedörzsölődtek és furcsa hangot adtak ki. Ők azt hitték, szellentettem.

2019. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tudom mennyire ciki...

Behívtam a mamámat,hogy leszidja a tanárt. Az ajtóban volt, míg mi bent ültünk. Én már mondtam a többieknek,hogy jönni fog,mi már mosolyogtunk nagyon. Kettes magatartással fenyegetett minket, ordított,holott mi még egy szál jegyet sem kaptunk alsósként,hanem max a füzetben egy virág volt, amit áthúzott a tanár. A tetteid súlyosságát nézve,vagy szirmot, vagy egész virágot,vagy szárat... Na most a mamám jol megmondta neki a magáét (nem káromkodott). Bárcsak újra átélhetném... Nem mertem elnevetni magam,mikor azt mondta nekem,hogy "Ekkora leszidást még nem kaptam". :D

2019. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Végzős gimis voltam, és leszoptam a matek tanáromat, hogy meglegyen az érettségi. A szertárba mentünk, de bejött a tesitanár. Azt mondta nem jelent fel, ha nézheti 😅
2019. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi 4. osztályban úgy szivattuk meg az egyik tanárt (akit az egész osztály utált), hogy a kinyithatós táblára rá tettünk egy kemény gumi labdát a táblának arra a részére ahol kinyílik. Tudni kell, hogy aznap volt a vizsgája. A vizsga elkezdődött, ott volt az igazgató is. Ahogy ő kinyitja a táblát rá esik a fejére a labda. Ő meg annyit mond "Ezek a gyerekek már megint jól megvicceltek". Akkor még nem volt kiakadva, de a vizsga tanítása után amit kaptunk...
2019. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bekakiltam ált.isk 5.-ben, mert nagyon kellett és minden Wc foglalt volt, nadrágot, bugyit cseréltem, elkéstem az óráról és azt hazudtam, hogy leöntöttem magam. Így utólag vicces, de akkor nagyon rossz volt :(

14/l

2020. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!