Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetne azt megboszúlni...

Hogyan lehetne azt megboszúlni hogy a kollégiumban eröszakkal lezuhanyoztattak engem?

Figyelt kérdés
Nem erösségem a fürdés, zuhanyzàs elismerem de ezt azért akkor se kellett volna. Kitervelték elöre, elkaptak és többen bevittek a zuhanyzóba és lezuhanyoztattak. Ruhàkat leszedték rólam. Még csajokat is hivtak akik végignézték az egészet. Hogy még jobban megszégyenüljek. Nagyon utàlok itt mindenkit. Most màr mindennap zuhanyoznom kell mert megkérdik segitsenek e?? Nem tudom feldolgozni. És még valami én nem szeretek zuhanyozni se fürdeni. Szeretek büdös lenni. Mindennap nekem ez am is kinzas. Bosszut akarok àllni. Hogyan csinàljam?? F

2019. ápr. 15. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Talán fürödni kéne. Naponta.
2019. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De utàlok. Otthon se szoktam.
2019. ápr. 15. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Helyes, aki emberi közösségben akar létezni (pl. kollégium), az igenis alkalmazkodjon, és fürödjön mindennap.

Ha magától nem, akkor erőszakkal.

2019. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szeretsz fürdeni (bár nem tudom mit lehet az alapvető tisztálkodáson utálni) de miért jobb igénytelennek lenni? Mert ez igénytelenség, még ha te nem is érzed annak. Senki nem szeret büdös emberek közelében lenni, nemhogy még együtt is lakni velük. Persze a többiek ezt tudathatták volna veled kevésbé primitívebb módon is, mondjuk megkérhettek volna rá, vagy max. beszólnak érte. Bosszút állni meg felesleges ezen.
2019. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor maradj büdös, a trollok is azok.
2019. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Te ugye most csak trollkodsz???

Kérlek, nyugtass meg, hogy ez csak trollkodás volt!

2019. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az!!!
2019. ápr. 16. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Akinek annak idejen a koliban vagy sorkatonasag alatt ugy kellett eroszakkal bemutatni a szappant, es bizony akadt pár, egyik sem bosszúlt meg semmit.

Mert akkor repult volna ujbol a viz alá, 1-2 nyakleves tarsasagaban.

De te amugy is csak egy troll vagy, szoval nyugi.

2019. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fürdéstémától függetlenül:


3-as, szerinted valaki jókedvében jár közösségbe, iskolába és messzi lakóhely esetén kollégiumba, vagy mert államilag tankötelesség van, és odahurcolták?


8-as, de, már megbosszulták: Sokaknak elege volt a sorkatonaságból és híveiből (nem feltétlen fürdéstéma kapcsán), úgyhogy felnőttként politikai tömbökbe tömörültek, kezükbe vették a hatalmat, kiharcoltak emberi jogokat, és eltörölték a jó életbe az egész sorkatonaságot. Pont azért, hogy lehetősége se legyen a maguk okosságát mindenkinél feljebb tartó bârmoknak saját fejük után a másikakon gyakorlatozni, megszégyeníteni, ide-oda évekre bekényszeríteni. Kicsit súlyosabb elvi alapkérdések ezek, minthogy ki hány percet ázik egy héten.


Meg aztán egy jobban működő országban, ahol nem csak ilyen kétbites ki a büdös / ki a tiszta szârháziak osztják az észt, hanem haladnak is a dolgok valamerre, eleve már mindenkinek külön kollégiumi szobája lenne saját vizesblokkal, nem hatan-nyolcan egymás nyakán szobánként, és akkor mindenki úgy él, tanul, létezik, ahogy neki tetszik, nem pedig egymás fîngszagában frusztrálódnak tízegynéhány légköbméterben. Mert a probléma az valahol itt gyökeredzik.

2019. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De itt a furdesrol van szo, ne terelj a tobbi temara.

Tankotelezettseg 16 éves korig van, utanna nem kotelez senki hogy kolis legy, vagy tanulj egyáltalán. De az ilyen embereknek hiaba sajat szoba, meg sajat fürdőszoba, ha nem hasznaljak, es erre van sajnos eleg pelda.

Ha valaki szeret budos lenni, akkor legyen, de ez esetben keresse a hasonloak tarsasagat, es hadd ne en legyek a rossz, mert nem akarom szivni masok büzét suliban, tomegkozlekedesen, vagy meg a boltokban is.

2019. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!