Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Témazáró nagydolgozta tavaszi...

Témazáró nagydolgozta tavaszi szünet előtti utolsó napon ennek értelme mi? Úgyis az emberek fele hiányzik alapból ilyenkor de így a 90% hiányozni fog

Figyelt kérdés

Annak mi értelme hoyg egy tanár a tavaszi szünet előtti utolsó napon szerdán írta TZ dolgozatot? Az ilyen szünet előtti napokon alapból az emberek fele hiányziik TZ-től függetlenül is, de hogy ez a TZ be lett jelentve így garantáltan 90% hiányozni fog.

és ez előre tudható.

Már most noha még van két nap már most 12-en voltunk a 28ból. A csonka hetet akinek csöppe esze van lelógja. És akkor utolsó nap + TZ együtt hányan lesznek ? ketten?



Akkor ennek értelme mi?


2019. ápr. 15. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az szívja meg jobban aki nem megy. A tanár elő fog állítani egy nehezebb szivatósabb TZ-t annak a csapatnak akik nem mentek be megírni.
2019. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szünet előtt túlestek rajta, így a szünet alatt nem kell tanulni rá és görcsölni miatta.
2019. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát én még olyat 13 év alatt a közoktatásban nem éltem, hogy a szünetet az osztály 90%-a meghosszabbította volna. Ne hisztizz, tanulj, de nem hót mindegy, melyik nap írod meg azt a TZ-t?
2019. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Hát én még olyat 13 év alatt a közoktatásban nem éltem, hogy a szünetet az osztály 90%-a meghosszabbította volna."


gyere ide. itt fogsz és 13 év se kell hozzá. ma 12 a 28ból holnap még annyi se holnapután meg aki menne egyébként még az se megy.

Én se.


Van olyan osztály ahol előre sejthetően senki se lesz benn.

A végzősök pl rendszeresen 5-6-7-en vannak benn a 30ból és szünet meg TZ se kell hozzá, bármely napjuk ilyen.


Igazolssan gondjuk nincs, mert rég nem írják őket hiányzónak a tanárok. Ha írnák már félévkor ki kellett volna rúgni kb az eégsz osztályt, azóta nem is írnak hiábnyzókat.

2019. ápr. 15. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem járj be órára, legalább nem egy romhalmaz lenne az írásod.
2019. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez milyen iskola? Mi nem mertük volna ezt megcsinálni annak idején...
2019. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 13 éves vagyok. Hát figyi, én jóhírű általánosba és gimibe jártam. Rohadtul nem fért bele senkinek, hogy napokat lógjon. Hogy is tette volna???

De ha nálatok ez a normális ügymenet, hogy dolgoat napján mindenki elfelejt bemenni, akkor kb mindegy szerencsétlen tanárnak, hogy mikorra tervezi be a dolgot... Tökre sajnálom, hogy ilyen gyökereket kell tanítania... -_-

2019. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nap nem oszt nem szoroz a szünet szempontjából. Az titeket minősít, ha nem mentek be. A tanár csak jót akart azzal, hogy ne a szünetben készüljetek a tz-re, hanem tudjátok le most. Ez valami alapítványi iskola lehet...
2019. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"hogy ne a szünetben készüljetek a tz-re,"


Hidd el.... nem fogunk.... se a szünetben se semmikor.

2019. ápr. 16. 08:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor majd mehetsz minimálbérért közmunkára. Menők vagytok.
2019. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!