Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetetlenségre tényleg az...

Tehetetlenségre tényleg az ignorálás a legjobb megoldás a tanár részéről?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Tehetetlenség alatt mit értesz?
2019. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Az ignorálás gyakorlatilag semmivel kapcsolatban nem célravezető, de én sem értem pontosan, mire gondolsz. Jó lenne, ha leírnád, mert akkor hasznosabb válaszokat kaphatnál.
2019. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az ignorálás.


Nyilván, ha én nem rajzolok szépen, a tanár elvárja tőlem, hogy készítsem el a feladatom, leosztályozza, de nem fog tanácsokkal ellátni, extra házit adni és külön órát tartani, mint pl egy tehetséges rajzolónak, akinek egy kis csiszolással a művei első helyezést is elérnének.


Az mást tészta, ha év elején beközli, hogy mindenki ötöst kap csak hagyják békén és a tehetségesek körül ugrál, segíti őket, míg a tehetségtelenek magazint olvasnak, a GYIK-t böngészik, stb.

2019. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!