Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú aki folyamatosan...

Van egy fiú aki folyamatosan koszonget es nem a sajat nemvemen szolitgat (nem irom le a nevet mert nem lenyeges) es folyamatosan mosolyog. Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Összekever valakivel.
2019. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem ez a nevem..es mar szoltam is neki
2019. ápr. 26. 16:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent lany vagyok
2019. ápr. 26. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát hány éves? Nem ertemz, hogy miért koszon más névvel
2019. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány osztálytársam, Reginának hívták. Volt egy eggyel fölöttünk járó srác ö Redzsinának hívta meg köszöngetett neki stb. Én azt hittem, hogy a csajt ez idegesíti...aztán összejöttek...nem is értettem. Lehet nála is ez a cél, mint mondtam, valakinek már bejött.
2019. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokszor van, hogy valaki szereti másnak hívni az embereket; úgy véli, ez idővel olyan kedves valami lesz kettőtök között, hogy Julinak hív, pedig Éva vagy (mintha pl Kisegérnek vagy vigyorinak vagy Debreceni kisleánynak akárminek hívna).


Nem nagyon veszik észre, hogy ezt nem mindenki díjazza.


Ha zavar, akkor kissé szigorúbb hangon mond, hogy már többször szóltál és ez zavar, szeretnéd, ha a neveden szólítana.

2019. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Fel akar tűnni. Láttam már hasonlót, ez a "de nagy hódítónak képzelem magam" típus. Nem bizos, hogy kifejezett célja van vele, csak szeret a figyelem középpontjában lenni, ezért mindenkit megszólít valamilyen előre kitalált módon, lehetőleg úgy, hogy zavarba jöjjön a másik. Persze ez csak akkor igaz, ha mással is csinálja, ennek érdemes utánajárni. Ha viszont csak veled, akkor azt akarja, hogy TE figyelj rá (tehát célja van), még ha nem is tudatja közvetlenül.

Egyébként (ahogy én hallom, fiúként) lányok egymás között is viszonylag gyakran szólítják a másikat más néven, fogalmam sincs, miért.

2019. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem tőle kérdezed? Lehet, hogy okosabb lennél, és talán ő is.


Hogy szándékosan más néven szólít, az tahóság, ha valamire utal vele, akkor meg talán jobb lenne, ha egyértelműbb lenne. Nem kell vele túlzottan foglalkozni! Szerintem ha rákérdezel, hogy miért köszön és szólítgat folyton más néven, akkor valószínűleg abbahagyja.

2019. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!