Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osszeszokott osztalyba megyek....

Osszeszokott osztalyba megyek. Van valami tanacsotok nekem? : D

Figyelt kérdés

Szoval 16 eves kicsit duci lany vagyok.(emiatt rendkivul onbizalomhianyos, de mar fogyozom, remelem addig sikerul par kilot ledobni).

Egy uj iskolaba megyek, tizenegyedikbe. Nem igazan tudok beszelgetest kezdemenyezni az emberekkel. Vagy nem merek, vagy nem tudom hogy kezdjem. Nem merek odamenni hozzajuk, megszolitani oket. Egyszeruen nem merek megszolalni.:DD

Irnatok temakat, vagy kerdeseket, amikkel beszelgetest kezdemenyezhetek? Hogy menjek oda masokhoz?

Egy lany lesz az osztalyban, akit ismerek. Egy ideig kereste is a tarsasagom, en is az ovet, de mar nem igazan erdeklem. Talan mert tul sokat beszelek.(Igen, nem merek megszolalni, de ha egyszer megszolaltam akkor nagyon sokat beszelek...sajnos😅😂)

Aztan o mar a meno lanyokhoz tartozik es azt vettem ki, hogy nem igazan szeretne, ha en oda mennek. Nem mondta igy konkretan, de utalgatott, hogy nekem jobb gimibe kellene mennem, stb.

Szerintetek nem baj, ha az elso napokon meg 'rajta logok'? Utana termeszetesen nem akarok, csak amig nem tudom mi hol van, ki kicsoda, stb.



2019. ápr. 27. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
hat ha o nem akar a tarsasagodban lenni akkor miert lognal rajta? en sem szeretnek senkit aki "rajtam log". ugy meg foleg kihasznalas szagu, hogy csak addig lognal vele amig nem talalsz mast. masreszt meg hat... gondolom mivel o a "menokkel" van ezert nem akar veled lenni, gondolom ciki lennel neki. amit nem is csodalkozok, ha te az embereken akarsz logni. ne hozd szerintem se ot, se magad kellemetlen helyzetbe. inkabb lassan kezdj el beszelgetni masokkal, ugy is lesz aki hozzad szol majd, legalabb annyit, h miert jottel az ide stb.
2019. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát én elküldenélek a fenébe, ha csak addig kellenék amíg nem találsz új barátokat. Legyél önmagad aztán valakinek úgyis szimpatikus leszel. De megjátszani ne akard magad, mert egyfolytában nem lehet színészkedni.


"Aztan o mar a meno lanyokhoz tartozik es azt vettem ki, hogy nem igazan szeretne, ha en oda mennek" -nem akar veled barátkozni, se veled lenni úgyhogy tényleg ne lógj rajta.

2019. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem a rajta logast, hogy alapbol nem akarom ot zavarni. Vagy idegesiteni vagy valami. Csak addig akarok tole segitseget kerni, amig nem tudom a jarast a suliban es nincs mas akit ismernek.

En egyebkent kedvelem ot, ezert nem is akarok kesobb a terhere lenni.

2019. ápr. 27. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha a társaságodat teherként kezeled, mégis kikkel akarsz összebarátkozni? A számodra unszimpatikus emberekkel?
2019. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez egy igazan jo kerdes...

Es mit tegyek, hogy ne erezzem a tarsasagom tehernek?

2019. ápr. 27. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Én valahogy ezt úgy tapasztaltam új lányoknál (mert volt nálunk pár új lány), hogy szünmetekben odamentek azokhoz, akik egyedül voltak vagy órán mindig beültek valaki mellé. Sok olyan óra volt, hogy csoportos feladat vagy mindenki foglalja el magát és akkor beszélgettek.


Szóval ezt tenném a helyedben, szépen apránként beszélgess így pár emberrel; ha szimpi vagy nekik, azok visznek a barátaikhoz (pl kicsöngetnek és elmegy a lány, akivel beszélgetsz egy bhaverjával az osztályból és visznek magukkal).

2019. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!