Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni, ha egy...

Mit lehet kezdeni, ha egy osztálytalálkozón 1 ember a középpontba akar lenni és ezzel tönkreteszi a hangulatot?

Figyelt kérdés
Még csak egyeztetjük a helyszínt és az időpontot. De már most mindenkit sérteget és leszól nagyon bántó stílusban minden ok nélkül, ha nincs úgy valami ahogy ő szeretné. Pl. Kineveti azokat akiknek nincs pénzük drága étteremre. Vagy aki nem akar vidékre menni mert nem tud hazajönni onnan. Elviselhetetlen. Félek élőben is tönkreteszi a bulit. Sajnos a suliban is ilyen volt. De csak rosszabb lett pedig eltelt 20 év. Pedig mindenki úgy örült, hogy találkozunk.
2019. ápr. 28. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor itt az ideje valakinek megmondani neki, h vagy abbahagyja, vagy ne jojjon, mert igy senki nem kivancsi ra. mondjuk lehetnel ez te, hiszen mar kerdest is kiirtal szoval tenyleg zavarhat.
2019. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell osztálytalkozókra járni ennyi. Felnőtt emberként már eldönthetem kivel vagyok hajlandó eltöltni a szabad időm, nem vagyok köteles idiótákkal összezárni magam, mint az iskolában gyerekként. Ha a többiek meg annyira jó arcok, hogy találkozni akarok velük, ahoz meg felelsleges osztály találkozó.
2019. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki. Most épp megsértődött és kilépett az egyeztetésből. Egy darabig nyugi lesz. De szerintem azért el fog jönni és ott ugyan ez lesz.
2019. ápr. 28. 12:45
 4/11 A kérdező kommentje:
25 éve nem láttuk egymást és nem idióták az osztálytársaim. Nagyon örülök, hogy újra találkozunk. Kiváncsi vagyok kivel mi van. Csak ez az 1 idióta. Kár lenne miatta lemondani a többiekről is. Biztos utána lesz akivel újra tartjuk majd a kspcsolatot.
2019. ápr. 28. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
igy kell ezt. sertodjon meg nyugodtan, addig is nyugtotok van. nem is ertem amugy az ilyen embereket mit varnak, h mindenki turni fogja majd oket?
2019. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A suliba tűrtük. Felnőttként azért már más a helyzet. Azon csodálkozom, hogy elvileg vannak barátai.
2019. ápr. 28. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Azok a barátai valszeg vele egy szinten vannak.
2019. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom mi lesz ha személyesen is mindenkit sérteget. Senki nem akar szerintem veszekedést, de tűrni sem lenne jó mert az meg csak egy kínlódás. Nem akarok én lenni a "megmondó ember". Valami más megoldás kéne amivel le lehet sértődés nélkül állítani. Csak nem tudom mi az. Már régen nincsenek ilyen típusú emberek a környezetemben elszoktam tőlük.
2019. ápr. 28. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Ignorálni kell, ha elkezdi ott, hogy a középpontba helyezoi folyton magát, leszól mindenkit.


Pl Mari elmeséli, hogy neki felajánlottak egy fél éves kiküldetést Dallas-ba, de a gyerekei miatt nem szeretne kimenni.


Mire a beszólogató elkezdi, hogy "Na, persze, szalasszuk el a munkát, mert a gyerekek biztos életképtelenek. Eléggé buta vagy Mari".


Mire Te vagy valaki szépen úgy teszetk, mintha a beszóülogató meg se szólalt volna és rákezdtek, hogy "Na, az már nagyon szuper, ha ilyen komoly munkát akartak adni. És a gyerekeid mostanában hogy vannak?"


Pár alkalommal, mikor észreveszi, hogy mondhat vagy csinálhat valamit, szinte a levegővel egyenlő, elunja, lehet ott is hagy titeket.

2019. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi ☺ Remélem beválik 🙂
2019. ápr. 29. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!