Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy küldjem el a házi dolgoza...

Hogy küldjem el a házi dolgozatot a tanárnak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de nem tudom, hogy hogy küldjem el a tanárnak a házi dolgozatomat. Csak küldjem el a fájlt vagy írjak mellé valamit? Ha kell még írni valamit, akkor mit írjak oda? (Egyeltalán jó az, ha ma kb. este 9-ig írok neki vagy inkább holnap reggel írjak?)

Ami még fontos lehet, hogy nem tudom az email címét, szóval Messengeren kéne írnom neki.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 28. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy mondjuk

"Tisztelt Docens Úr,

az üzenetben csatoltam a házidolgozatomat.

Üdvözlettel,

Nagy Pista"


Hogy milyen napszakban írsz, az mindegy. Úgyis akkor nyitja meg az üzeneteit amikor akarja.


Messenger nem jó ötlet, hacsak nem vagytok nagyon jóban. Láttam már oktatót kiakadni azon, hogy a Messenger a magánszférája, az e-mail a hivatalos. Kérdezd meg a többiektől az e-mailjét, vagy nézd meg az egyetem honlapján, hátha fenn van!

2019. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

köszönés, megszólítás, a megkeresés tárgyának ismertetése, fájl átküldése, köszönetnyilvánítás, elköszönés, aláírás.

Mintha egy levél lenne, mint ahogy normális ember e-mailben küldene el egy ilyen dokumetumot

2019. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor majd rákérdezek valakinél hátha tudja az email címét. Bár nem hinném, hogy baj lenne a Messengerből, mert a többiek is írtak már neki, meg régebben egyszer ő is mondta valakinek, hogy ott írjon neki.


Plusz egy kérdés: ha egy word dokumentumban van a házi dolgozat, akkor a nevemet hova kell írni? Az elejére vagy a végére?

(Bocsi a sok kérdésért, de ez az első alkalom, hogy így kell beadni bármit is)

2019. ápr. 28. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy én pl a tetejére írnám, de lehet ilyen előlapot is tényleg. Ja tényleg, nekem már általánosban amikor egyszer csináltam töriből szorgalmit, akkor a tanárnő már mondta, hogy azt úgy szokták, hogy annak van egy előlapja, szóval szerintem csinálj rá egy olyat


Neved osztályod ,akár tanár neve, tantárgy neve, dolgozatod címe,

akár suli címere:)

2019. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Ja és tanárhoz írhatod akár, hogy Tantárgyfelelős
2019. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*vagy felkészítő tanár akár, de az szerintem pl vizsgáknál van inkább.

Szóval nemtom:):)

2019. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek
2019. ápr. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!