Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hamarosan végzek a suliban és...

Hamarosan végzek a suliban és már most hiányoznak egyes tanárok, a suli kívül már sehol nem talákozhatuk velük, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Olyan magányosnak érzem magam, egyik-másik órán olyan jó kis csoportok alakultak, adott tanárokkal is jól kijöttünk, aztán következő félévben borult az egész, új csoportok lettek, tanárok is változtak, de szünetekben gyakran összefutottunk többiekkel, volt tanárokkal is tudtam néha beszélni, többször ők jöttek oda...

De ha végzek a sulival már sehol nem találkozunk. :(

Csoporttársakra még rá írhatok, valamennyire tarthatjuk a kapcsolatot, vagy tarthatnák... de sokan vissza sem írnak régi ismerősök közül, ha egy szülinapi köszöntés után megkérdezem mi újság...


Nehezen barátkozok, sokkal jobban kijövök tanárokkal, de velük nem lehet úgy barátkozni, hogy csak ráírok, vagy összeülünk beszelgetni...

Mit csináljak? Annyira elszormorít ez az egész.

Van valaki hasonlóan helyzetben?



2019. ápr. 30. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány hónap alatt elfelejted őket.
2019. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyetemet nekem BA képzés után abba kellett hagynom; MA-ra nem vettek fel. (ugyanott szerettem volna az MA képzést)


2014 Júniusában nagyon küzdöttem, hogy bekerüljek MA-ra, a maximumot nyújtottam a felvételin.


Én tényleg imádtam odajárni és valahogyan úgy éreztem, kell nekem még az a két év velük, azon kívül, hogy szerettem volna tanár lenni.


Nem vettek fel szóval úgy volt, nem látom őket.


Folyton bennem volt, hogy majd jövőre visszamegyek, sokat gondoltam rájuk (kis tanszék volt); a kezdetekben.


Eljött a jelentlezési időszak és nem jelentkeztem. Addigra megtaláltam a helyemet a munkakörben, amiben dolgozok és már jóideje nem gondoltam az egyetemi diákokra és tanárokra. A mai napig nincs hiányérzetem.


Kérdező, ez olyan, hogy most hiányérzeted van, de aztán jön az újdonság az életedbe és el fogod felejteni.


Most, ahogy írom, nem igazán fogod elfogadni, megérteni, mert én se bírtam, hogy ez be fog következni. Akkor fogod ezt látni, ha a belecsöppensz majd. :)

2019. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De az a baj, hogy nem felejtem el. A középsulis osztályom is ugyanúgy hiányzik, vagyis ahogy most egyes csoportok, meg az órai hangulat a tanárok. Még azok az órák is amiket akkor ki nem állhattam.

És az is rosszul esik, mikor valakinek, akivel közepsuliban napi/ heti szinten beszéltük, hogy érdeklődjek, 1-2 mondat után vissza sem ír.

És egyetem után ez fokozottan igaz, ahol kis osztályok helyett 5-6szor annyi ember van.

2019. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az előző válasz az enyém, csak más maradt bejelentkezve, bocsi. :)
2019. ápr. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!