Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagy baj ha nem megyek el a...

Nagy baj ha nem megyek el a penteki szerenádra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs kedvem elmenni. A tanárok közül senkivel se vagyok olyan hű de jó viszonyba, rosszba se, hanem inkább olyan semleges. Van olyan tanár aki még harmadikba se tudta megjegyezni a nevemet. Levegőnek néztek és van olyan is aki folyamatosan érzékeltette velem, hogy nem vagyok képes arra (legalábbis az ő tárgyában) mint amit a jegyeim tükröznek.. Persze ezt sokszor bebizonyítottam, hogy nem igaz, de akkor is nagyon rosszul esik még most is, hogy ezt gondolja rólam. Egyetlen egy tanár van aki miatt elmennék, ő tök rendes velem, de ő is ha teheti más diákokkal társalog ha teheti. Ha velem kell beszélgetnie kettesben látszik, hogy feszült és húzna el a p*csába, mert csak untatom. Előre látom, hogy úgy sem érezném magam jól és jópofizni sincs kedvem ott órákig...

#Szerenád-péntek-tanárok-diák-osztály
2019. ápr. 30. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor ne menj. Ennyi
2019. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hasmenés bármikor történhet. 🙂
2019. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Háát igazándiból nem nagy szám a szerenád. Annyiból éri meg, hogy egyszer van az életben. Max elmondhatod, hogy voltál. Szóval ez egy különleges alkalom, míg amit ehelyett csinálnál az nem lenne különleges.


De persze, nem kötelező menni. Nálunk annyira le volt szarva az egész osztály által, hogy nem tartottunk egyáltalán. Nem hiányzik.

2019. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész, aztán ennyi.
2019. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Mi anno az iskola épületében adtunk szerenádot; meghívtuk a tanárokat, kornyikáltunk, beszélgettünk, vittünk rágcsát és italt. Így nem kellett külön elbattyogni mindenkihez.


Oda az egyik tanár nem ment el, mert haragudott ránk. :D Egyetlen egy lány sírt, mi többiek nem foglalkoztunk vele - inkább az eseményre figyeltünk. :)


Külön szerenádot csak ofőnek adtunk a házánál; ha valaki nem jött volna el, nem lett volna szembetűnő.


A fenti példákból kiindulva;


Szerintem nem gáz, ha kihagyod, max, ha rákérdeznek, mondasz valamit, hogy nem voltál jól.

2019. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!