Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gipszben van a lábam, milyen...

Gipszben van a lábam, milyen lesz így a csereprogramban?

Figyelt kérdés

Van a sulinkban egy több ország iskoláival közös csereprogramos projekt, amibe részt veszek. Az itthoni forduló már télen megvolt, két hét múlva megyek Hollandiába, ahhoz akit akkor fogadtam. Tök jól kijöttünk, azóta is beszélünk, meg király ez az egész program.

A hét elején viszont edzésen kiment a bokám, begipszelték, kb egy hónapig rajtam lesz. Jövőhét után meg ugye megyek. Szerencsére nem egy súlyos dolog, ami miatt nem tudok menni sehova, mankóval tudok közlekedni elég jól (nem ez az első...), így tudok menni, csak ez mégis olyan furcsa helyzet. Utazások, városnézések lehet, hogy fárasztóbbak lesznek így, de ettől nem riadok vissza.

Valamelyikőtökkel történt hasonló, hogy pont egy kirándulás, utazás, ilyesmi program előtt történt ilyen? Szerintetek mire számítsak? Milyen lesz így? Mit szólhatnak hozzá majd a többiek a társaságban?

Így néz ki a lábam: [link]


2019. máj. 3. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell parazni, ha tudsz menni mankóval
2019. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz járni, szerintem semmi baj nem lesz.Ha még nem félsz attól,hogy lassab leszel,még könnyebben kifáradhatsz,akkor nincs probléma.
2019. máj. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!