Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szemez velem, vagy csak bámul?

Vsaci02 kérdése:

Szemez velem, vagy csak bámul?

Figyelt kérdés

van egy tanárom az egyetemen, aki idén szemináriumot tart nekem. csomószor amikor válaszolok egy kérdésére utána nagyon sokáig néz a szemembe. de tényleg, zavarbaejtően sokáig. ha félre nézek és vissza, még akkor is engem bámul. pedig azért nem mondok annyira agyafúrt dolgokat, hogy ennyi ideig kellene agyalni rajta :D

lehet, hogy csak bedumálom magamnak, de mintha másokat nem stírölne ennyi ideig. de lehet, hogy amikor rám néz, akkor az azért tűnik hosszabbnak, mert zavarban vagyok .

tavaly egy előadására jártam, ott nem vettem észre ilyesmit, de persze ott jóval többen voltunk.

volt már olyan is, hogy levágattam a hajam és megdicsérte… szerintetek van… valami, vagy csak bedumálom magamnak? kicsit zavaró…



2019. máj. 6. 17:02
 1/3 Liliiiii16 ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki. franc tudja egy csomó ilyet hallani. Nincs kizárva semmi.
2019. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szokásos napi valaki rám néz kérdés
2019. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
unalmasak lehetnek a mindennapok itt gyakorikerdeseken, alairom...
2019. máj. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!