Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Végtelenül szerelmes vagyok a...

Végtelenül szerelmes vagyok a tanáromba, segítség (? )

Figyelt kérdés

Szóval, sziasztok.

A felállás a következő ; két éve jött egy új tanár az iskolánkba, és hát igen. Az első pillanatban amikor megláttam tudtam hogy ez nem lesz jó így.

Nagyjából mindig tudtam hogy az idősebb férfiakhoz vonzódom, de ne gondoljatok őrült dolgokra, max. 10 évvel idősebbek a férfiak akik tetszenek. Szóval évnyitón kiderült hogy nálunk fog tanítani. Kiakadtam és bepánikoltam. Aznap mindent kiderítettem róla, átgörgettem az összes internetes adatlapját vagy 5ször egymás után, és éreztem hogy ez így nehéz lesz ameddig el nem végzek sulival. Szóval két éve, nagyjából minden nap (szüneteket kivéve) láttam/látom, ami nem jön jól a szervezetemnek, mert egyszerűen annyira szeretném hogy tudja hogy mennyire kedvelem de ugyebár nem tudom elmondani, mert így és most találkoztunk. Tulajdonképpen sokat beszéltünk kettesben, de ő minden diákjára figyel. Nagyon tetszik a személyisége és az érdeklődési köreink is nagyjából megegyeznek. Tudom, tudom. Ket év alatt már annyiszor átgondoltam, nem lehet és nem is lesz közöttünk semmi. Én ezt értem, de azért mégis csak egy hormonokkal teli szervezet számára ez megterhelő. Minden nap az új impulzusok amiket átélek.

Tehát nem tudtam elfelejteni, eddig se és nem is fogom ameddig be nem fejezem a sulit. Jól hangzik, ja nem.

Na szóval, igazából csak az lenne a kérdésem hogy vannak-e ilyen emberek rajtam kívül és hogy hogy lehet túllépni az ilyesmin?

Köszönöm hogy elolvastad :)



2019. máj. 6. 20:28
 1/10 sanyinak ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj, amíg magadban tartod és nem akarsz rá nyomulni.

Legalább jobban készülsz az órájára!

Aztán majd jön egy másik srác, aki elfeledteti veled a tanárt.

2019. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ó, és nem képzeltem be magamnak hogy kedvel, nyugi, nem is akarom magunkat bajba sodorni egy esetleges félreértéssel, és nem mondtam el senkinek. Az én titkom volt eddig, szóval remélem megértitek.

Elnézést ha valaki nem nézi jó szemmel ezt, de nem tudok ezen változtatni, és ha elnyomom magamban az még rosszab :/

2019. máj. 6. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék konkrét kort írni, de legyen annyi elég hogy még diák vagyok, ami semmiképp sem felnőtt, így nem lehet és nem is lesz közöttünk semmi.
2019. máj. 7. 06:10
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ajaj!

A fiatal informatikatanár, aztán az új némettanár, majd főiskolán egy kollégiumfelügyelő. később autós oktató, szakvezető, konzulens, és amikor kiöregedik az ember a tanárokból, akkor az éppen aktuális orvos pl.


Azt gondolom, vannak ilyen "szerelmes" típusú emberek, akik rajonganak, felnéznek valakire, aki kicsit is törődik velük, habár ez a törődés jellemzően ugye a munkakörük sajátja.

2019. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

"Tehát nem tudtam elfelejteni, eddig se és nem is fogom ameddig be nem fejezem a sulit."


Azaz igazából nem is vagy belé szerelmes, te magad fogalmaztad meg. Az igazi szerelem az nem úgy működik, hogy ameddig a tanárom, addig szeretem, utána már nem.


Ebből is látszik, hogy igazából ez nem szerelem benned, hanem érezni akarsz valamit egy férfi iránt, és ennek az érzésnek az akarása ez igazából. A férfi, aki iránt érezni akarsz valamit, éppen ő, a tanárod. Vagyis nem a tanárba vagy szerelmes, hanem csak szerelmes akarsz lenni (mert pont ilyen korban vagy), és ezt az igényedet rá vetíted ki. Csak erről van itt szó. Legjobb, ha inkább keresel magadnak saját magadhoz illő valakit. Ha ezzel az a bajod, hogy az idősebbekre buksz, akkor keress kb. 25 év körül valakit, aki nem tanár.

2019. máj. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsó asszem megfejtette az életem így kb. 2 perc alatt. Ez a helyzet a legvalószínűbb. Már én is gondolkodtam ezen, de mindig arra jutottam hogy én mégiscsak a személyisége miatt szerettem bele, abba amit eddig még mutatott belőle. Meg az is valószínű hogy inkább egy jóval romantikusabb és gálánsabb férfiba szerettem bele mint ő. Tehát nem tudom mi legyen, mert amint mondtam majdnem minden nap látom és elég érdekes lesz ezután is.

Mindegy, köszönöm szépen, felpontoztam mindenkit.

2019. máj. 8. 06:59
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

" inkább egy jóval romantikusabb és gálánsabb férfiba szerettem bele mint ő"


Szóval jött egy pénzes pali!

Ez azután az igazi "romantika" a részedről.

2019. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
96%

Utolsó, kissé félreértetted. Nem jött új pali, hanem a kérdező tanárról alkotott képe (mivel nem ismeri alaposan) az ő saját véleménye szerint is valószínűleg erősen idealizált a valósághoz képest.

Kérdező, nagyon szimpatikus a hozzáállásod, az önirónia, és hogy képes vagy elvonatkoztatni és higgadtan szemlélni a benned zajló dolgookat. Csak így tovább! :)

2019. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
80%
Én is nagyon így vagyok és el is mondtam neki, kicsit érdekes módon:D
2019. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!