Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fővárosi egyetemisták (aki...

Fővárosi egyetemisták (aki nem bulizós típus) hová szoktatok járni, mivel töltitek az időtöket?

Figyelt kérdés

Szívesen megismernék más egyetemekről embereket, illetve más szakokról. Ahová én járok csak gazdasági és valamennyi társadalomtudomány szakos hallgató van.


Eddigi tapasztalatok alapján sokkal jobban kijövök természettudományos, bölcsész, művészetis diákokkal, illetve azokkal, akik kicsit szélesebb érdeklődési körrel rendelkeznek.

Néha 1-1 független előadáson, vagy kultúrális rendezvényen szoktam találozni más hallgatókkal, de jó lenne több ilyen helyet lehetőséget ismerni.


Ti hová szoktatok járni? :)


2019. máj. 11. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg helyre lehet menni csavarogni, nem csak szórakozóhelyre. Például a Rómaira, a Müpa környékére, budai hegyekbe. Vagy a "bulinegyedbe" sem muszáj bulizni meg alkoholt inni, vannak jó kézműves hamburgerezők meg street foodos helyek például.


Ha mondjuk biciklizéshez tudsz magadnak társat találni, az is jó (a Duna mentén lehet biciklizni bicikliúton egész jól). Vagy vannak ilyen "felnőtt játszóterek", ahol vannak ilyen... hát nevezzük kondigépeknek, de ilyen szabad testsúlyos kondigépek, azokkal is el lehet szórakozni.


Meg a szabadulószobákat tudom ajánlani, én legalább is élvezem őket.

2019. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én annyira nem vagyok bulizós tipus hogy a suliba és a boltba járáson kívül el se hagyom a szobámat 😅
2019. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen karon vagy szakon vagy? :)
2019. máj. 11. 22:10
 4/5 anonim válasza:
"Sarki Tanszék" nevű barátságos sörözőbe.
2019. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó:

Csak nem Kertészeti? :D

2019. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!