Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Reális magyarázat arra ha...

Reális magyarázat arra ha érettségi javításához az iskola külsős tanárt keres noha van házon belül is szakos tanára?

Figyelt kérdés

Milyen reális magyarázat lehet erre? Iskola írásbeli érettségi javításához külső tanárt alkalmaz megbízással (tehát másik iskolából iderángatnak egy tanárt csak azért hogy javítson) persze fizetős alapon


- miközben házon belül is van neki szakos tanára aki az adott érettségi tárgyat egyébként tanítja-nem evidens hogy az javítaná?


Annál is érdekesebb mert ez a szitu csak 1 tárgy kapcsán fordul elő, más tárgyaknál érdekes nem is kérdés ki javít, evidens hogy az javít aki adott tárgyat oktatja.


Ezen egy tárgynál meg a helyi szakos tanár nem javít, helyette iderángatnak egy külsőst persze kemény anyagiakért.


Erre reális magyarázat?


2019. máj. 12. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Már előre várom, hogy a nyári szünetre milyen csemegéket találsz ki, mikor tanítási szünet lesz a híres alapítványi iskolában. Vagy akkor gondolom más kamu alterego sztorik jönnek a gyárból, vagy a vállalhatatlan munkahelyen, a csókos kollégákról meg a mindennel visszaélő főnökkel.
2019. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Reális magyarázat?

Pont az, ami a legnagyobb rákfenéje a középszintű érettséginek: hogy ne az javítson, aki ismeri az érettségizőket. Igazság szerint mindenhol ezt kéne alkalmazni. Hogy is történik most?Az javítja az érettségiket, aki előtte 4-6 évig tanította a őket. Óhatatlanul is kialakult bizonyos tanulók irányában több-kevesebb szimpátia, amit van, aki jobban, van, aki kevésbé jól tud kezelni.

2019. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" hogy ne az javítson, aki ismeri az érettségizőket. "


99%-ban pedig az javít mert mégis ki javítana.

2019. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy az 51%-os és a kérdező ugyanaz a személy két profilból, hogy önmagát erősítse az érvelésben. Hihetetlen, hogy napi szinten még mindig ennyien beszopják a provokátort.
2019. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oké, tegyük fel, hogy elhiszem de honnan tudod ennyire biztosan, hogy mindkét acc az övé?
2019. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a szófordulatok és a stílus, mondanivaló, mint már évek óta. Notórius ezekről a kérdező, de a random vagy egyszeri látogatók nem veszik észre az összefüggéseket. Feleslegesen nem részletezem, mert úgyis törölteti azokat a kommenteket, amik felfedik őt.
2019. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, elolvasom még törlés előtt. :D

Nem egyszeri látogató vagyok, már én is felismerem sokszor, de még van mit tanulnom. :)

2019. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy egy másik kérdésnél szerintem épp most vágom haza az idegeit szegény Balázsnak :D
2019. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 hol? :D
2019. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már törölték. :( pedig epic volt. Idézett egy hozzászólást, és ellene ment, hozott példát de bebukta, mert egy szót kihagyott a szöveg értelmezésekor. Erre felhívtam a figyelmét, a reakciója hogy hol? Hoooohghhgllllbbbraaa *ide képzeljetek nyálfröcsögést és vérben forgó szemeket.. Amúgy k vicces xD). Bemásoltam neki ugyanazt amit ő másolt ki és kiemeltem az átugrott szót, amivel az ő válasza teljesen értelmét vesztette. Erre belinkelt valami oda nem illő hírt. El se olvastam. De nagyon vicces volt ahogy érezhetően elpattant nála valami xD


Amúgy a kommenteket vagy az egész kérdést de törölni fogják sztem.

2019. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!