Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Csak szerintem vonzóak...

Lányok! Csak szerintem vonzóak a férfi tanárok?

Figyelt kérdés
Egy ideje már megfigyeltem magamon, hogy nem érdekel a 16-17 éves korosztály, sokkal jobban tetszenek a 26+os férfiak, méghozzá a tanárok. Egyszerűen számomra egy külsőleg nem tökéletes ember is annyira vonzó, mert tudom róla, hogy okos, diplomája van és az intelligencia brutál szexi! Egyébként van az iskolánkban egy 30 körüli férfi, aki tesit is tanít, na ő abszolút adonisz, alompasi!

2019. máj. 13. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A diploma, még a tanári diploma sem egyenlő az intelligenciával. Hidd el, tapasztalat.
2019. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy valakinek diplomája van, még lehet idióta. Az én sulimban pl. a tanárok 90%-a az, nőket is beleértve.

Szokták is mondani, hogy tanult ember nem okos. Okos lehet egy földműves is. Szóval egy diploma nem mondja meg rólad, hogy milyen okos vagy.


16/L

2019. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
jó vicc
2019. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Apámnak 3 diplomája van, 2x annyit keres mint egy középiskolai tanár és egy f@$zfej aki évekig lelkileg terrorizálta a családját majd hónapokon keresztül fizikailag is.


Errő ennyit.


Más: Az iskolai éveim alatt általában férfi tanárok tanítottak. Volt 2 akit szerettem is, bár kevésbé de úgy gondoltam rájuk mint te kb.

A többivel rossz tapasztalatom volt.


Most egyetemre járok örülök hogy kiszakadtam és lassan a saját lábamra állok. A profok egyébként nem szexik :) csak mondom, százszor okosabbak, képzettebbek mint a te tanáraid és öreg, unalmas kopaszodó vén palik 🤷


20N

2019. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk voltak gimiben olyan idióták, hogy hujajj.. Tényleg nem egyenlő a diploma az intelligenciával. Viszont a kérdésre válaszolva, szerintem is tud vonzó lenni egy férfi tanár, nagyon is. A pozíciójából adódóan feletted áll, valamilyen tudást ad át, irányít, ez férfias. Számomra mondjuk vonzóbb egy adott férfi, ha tanár/edző/oktató/fónököm, stb., nem tudom ez miért alakult ki. 20/l
2019. máj. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, akkor vonzó vagyok.? Jajj de jó nekem :-D Egyébként csak egy a baj hogy szemtelenül kikezdik a tanáraikat. )
2019. máj. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!