Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Angol tanárnőnek mi lehetett...

Angol tanárnőnek mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés

Órán körbeadott egy divatkatalógust, hogy írjunk ki ruhadarabokat, amik elég ritkák.

A padtársammal(mindketten fiúk vagyunk.) nézegettük a fotókat, főleg fehérneműs nők voltak ahol kinyitotta, és hát....meglehetősen szépek voltak.

A padtársam azt hiszem sóhajtott egy nagyobbat, vagy valami hasonló. Nem volt hangos.

Erre elkezdett képeket vágni a tanárnő, meg halkan mondta, hogy de undorító.


2019. máj. 14. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerüen csak nem normàlis.
2019. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamaaszz fiúk sóhajtoznak fehérneműs női képek előtt. Azt nem tudom miért lepődött meg?
2019. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

"írjunk ki ruhadarabokat, amik elég ritkák." hogyhogy ritkák? :D

Sapka, sál így májusban már ritka. Vagy ezt hogy kell értnei?


Érdekes egy angol óra :D

2019. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem német tanár? Azok szoktak így viselkedni
2019. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Perverznek gondolta a trsad meg lehet téged. Amúgy odaad egy katalógust,a miben vannak fehérnemás nők, kamasz fiúk kezébe, nem tudom mit várt volna.


Azt még megértem, hogy egy idősebb érettebb valakitől már kicsit furcsábban hat, ha nem bírja türtőztetni magát, de kiskamaszoktól azért még nem egy nagy dolog, hogy így reagálnak egy fehérneműs nőre. :)

2019. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végülis nem kell olyan messzire menni, itt házon belül is, van aki ki van akadva az ilyen "perverzekre" :)

Lásd a 80%-ost:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. máj. 15. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!