Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogy feleltek egy tanárnál,...

Ti hogy feleltek egy tanárnál, akitől egyenesen rettegtek?

Figyelt kérdés
Tök mindegy hogy tudom az anyagot vagy sem, egyébként is utálok felelni erre még dob egyet az is hogy konkrétan rettegek a tanártól:(

2019. máj. 15. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban azt kell szem előtt tartani amit egyébként a tanárok is ugyanúgy mondanak Ha megtanultad és jól elő tudod adni akkor nincs min idegeskedni és a tanárral kapcsolatos félelmed is csökkenni fog mert eltűnnek a kétségek
2019. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a rettegés alapja. Ha az, hogy félelmetes ember, akkor tudatosítanod kell magadban, hpgy ő is olyan, mint Te vagy akárki más - wc-re megy, eszik, csipás a szeme, ha felkel, stb. Nem több, nem kvesebb Nálad, ő is egy ember, nem fog megharapni. :)


Ha azért, mert nem hagyja a tanulót normálisan felleni akkor csak simán a legjobb tudásod szerint elkezded a felelést és lesz, ami lesz.


Nekem inkább olyan gondom volt, hogy 4,5-re (de lehet 4,6-ra) álltam és és a tanár 4-re akart lezárni én meg kértem, hogy had feleljek az ötösért. Ez annyira nem tetszett neki, de engedte. Szépen felkészültem, kettesben leültünk a tanáriban., nagyon gyönyörűen elmondtam mindent, belekérdezgetett, mindenre tudtam válaszolni, de az utolsó kérdésénél egy kicsit döcögősebben ment a válasz; szóval mondta, hogy négyesre lezár, mert én a szemében nem vagyok ötös. Aztán meg is haragudott rám (úgy, hogy meg se sértettem és mosolyogva elfogadtam a négyest). Utána már én csak megbújtam a háttérben, nem igazán szóltam hozzá az óráihoz, ha volt doga, megírtam, akárhányast adott, az jó volt nekem. Aztán elment a sulinkból és kaptunk egy normális tanárt.


Szóval ilyen gondom volt tanárral, hogy nem féltem tőle, csak feleslegesnek tartottam nála felelni vagy az órájához hozzászólni, mert ő aszerint állt hozzánk, hogy ki neki a szimpi és ki nem. De olyan nem, hogy valakitől rettegtem volna.

2019. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!