Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Ti hogy feleltek egy tanárnál, akitől egyenesen rettegtek?

Tök mindegy hogy tudom az anyagot vagy sem, egyébként is utálok felelni erre még dob egyet az is hogy konkrétan rettegek a tanártól:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: felelés, tanár

máj. 15. 07:12  Privát üzenet  

A válaszok
wusaki nevű felhasználó válasza:

Elsősorban azt kell szem előtt tartani amit egyébként a tanárok is ugyanúgy mondanak Ha megtanultad és jól elő tudod adni akkor nincs min idegeskedni és a tanárral kapcsolatos félelmed is csökkenni fog mert eltűnnek a kétségek

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 15:22 Privát üzenet

Attól függ, mi a rettegés alapja. Ha az, hogy félelmetes ember, akkor tudatosítanod kell magadban, hpgy ő is olyan, mint Te vagy akárki más - wc-re megy, eszik, csipás a szeme, ha felkel, stb. Nem több, nem kvesebb Nálad, ő is egy ember, nem fog megharapni. :)

Ha azért, mert nem hagyja a tanulót normálisan felleni akkor csak simán a legjobb tudásod szerint elkezded a felelést és lesz, ami lesz.

Nekem inkább olyan gondom volt, hogy 4,5-re (de lehet 4,6-ra) álltam és és a tanár 4-re akart lezárni én meg kértem, hogy had feleljek az ötösért. Ez annyira nem tetszett neki, de engedte. Szépen felkészültem, kettesben leültünk a tanáriban., nagyon gyönyörűen elmondtam mindent, belekérdezgetett, mindenre tudtam válaszolni, de az utolsó kérdésénél egy kicsit döcögősebben ment a válasz; szóval mondta, hogy négyesre lezár, mert én a szemében nem vagyok ötös. Aztán meg is haragudott rám (úgy, hogy meg se sértettem és mosolyogva elfogadtam a négyest). Utána már én csak megbújtam a háttérben, nem igazán szóltam hozzá az óráihoz, ha volt doga, megírtam, akárhányast adott, az jó volt nekem. Aztán elment a sulinkból és kaptunk egy normális tanárt.

Szóval ilyen gondom volt tanárral, hogy nem féltem tőle, csak feleslegesnek tartottam nála felelni vagy az órájához hozzászólni, mert ő aszerint állt hozzánk, hogy ki neki a szimpi és ki nem. De olyan nem, hogy valakitől rettegtem volna.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 15. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyen bunkó a barátnőm, ha nem kíváncsi a témára, miért nem mondja meg egyenesen, hogy nem érdekli?
Észre vette rajtam kivűl más is, hogy a tükörben nem látjuk a szemünk mozgását mert úgy látni, mint ha egyfolytában egyenesen néznénk?
Van olyan, aki egyenesen imádja a munkáját, munkahelyét?
Ti is rettegtek a jövőtől?
Nem használ, hogy mindenki vígasztal meg próbál pozitívan hozzámállni, hogy találjak valakit aki egyenesen a pofámba mondja a hibáim?
Mit tegyek? Egyenesen gyűlöl a tornatanár!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!